Собствено Търсене

Драгата

Драгата

Мнениеот vojd14 » Сря Сеп 03, 2014 1:59 am

Първо да кажа Добро ютро, трябваше вечер ма аре де.. Моя милост висше не съм учил. Това явно не е критерии. Хора ,Време е да се осъзнаем свите кой кво ,къде ако сме инати , няма как. Писна ми от заядливи коментари.Ако не бях търпелив, до сега да съм теглил една на всичките..Много хора се отдръпнаха заради простащината.. :cry: Така че нека все пак мислим с главите си..Тоз текст ще бъде копиран и препратен .... y8y8y8 ...
ДУНАВ ТЕЧЕ ВИДИН ОСТАВА
Аватар
vojd14
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Re: Драгата

Мнениеот vojd14 » Сря Сеп 03, 2014 2:04 am

Апелирам към човещинка ...ако има такава де..ние свите трябва да решиме..Свите значи всички..
ДУНАВ ТЕЧЕ ВИДИН ОСТАВА
Аватар
vojd14
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Silvar » Сря Сеп 03, 2014 9:08 am

Вожде ,напълно съм съгласен с теб ,но това се отнася и за други форуми,където и в момента се ръсят обиди и заплахи към определени потребители.Пишат от анонимни никове/те си мислят че са анонимни/.Така че го напиши и по другите форуми този текст който аз одобрявам напълно.Успех. y3y3y3
Silvar
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Чет Сеп 04, 2014 3:00 pm

vojd14 написа:Апелирам към човещинка ...ако има такава де..ние свите трябва да решиме..Свите значи всички..

Вожде! Апела ти е глас в пустиня. Огледай се и се ослушай наоколо. Пусни новините и прочети пресата. Виж си сметките и данъците. Един работещ изхранва 8 неработещи /деца, пенсионери, болни, безработни и цигани/. Пълна мизерия в която няма как да очакваш култура, разбирателство и поносимост. И на това като теглиш отдолу скобата на балканския манталитет се получава именно това блато в което сме нагазили. Заеби злато хоби и т.н. От това никой няма да замогне, то е ясно поне на тези които са си покопали доста по реките а за начинаещите тепърва предстои. Лошато е че сред нас/ тези които упражняват това хоби/ има доста мизерници,завистници , комплексари и мерзавци, които пречат на тези, които се опитват да осъществяват процеса на развитие на хобито. 666
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Markiza » Пон Сеп 08, 2014 2:28 pm

това че сме затънали в блатото не ни пречи да сме хора !!! че има и завистници ... има и то много - игнор за тях . всеки които се смята за достоен Българин ще си направи извода по писаниците кои какъв е ...
Markiza
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Назад към Служебен форум