Собствено Търсене

До всички!

Re: До всички!

Мнениеот masterrichi » Пон Яну 27, 2014 9:41 am

admin написа: Между другото не одобрявам никой който не от България. Чакам плъгин с автоматичен филтър за подбиране на кандидатите.

И защо обоснови се, имаме доста приятели във форума които работят навънка.И този модератор weni мъж ли е жена ли е как да се обръщаме към него за проблеми по разделите,нека си направи едно представяне .
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Вто Яну 28, 2014 7:11 am

masterrichi написа:
admin написа: Между другото не одобрявам никой който не от България. Чакам плъгин с автоматичен филтър за подбиране на кандидатите.

И защо обоснови се, имаме доста приятели във форума които работят навънка.И този модератор weni мъж ли е жена ли е как да се обръщаме към него за проблеми по разделите,нека си направи едно представяне .

Така е! Няколко колеги от чужбина бяха одобрени защото имаше поне две букви, които показват че са нашенци. Знаете ли че на ден има поне 20-30 кандидати. Иначе тук ще се напълни с жрици на любовта y7y7y7 от Украйна.
Вени ще ви се представи.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Вто Яну 28, 2014 7:48 am

Моля всички желаещи да станат регистрирани потребители в потребителското си име да става ясно,че са от България,за да не затрудняват администрацията. Благодаря Ви предварително!
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Вто Яну 28, 2014 8:15 pm

Уважаеми потребители! Днес избрах още един модератор във форума. Това masterrichi, който е според мен с опит и практика във форума. Разчитам по-специално да отговаря за раздела камъни и др. Надявам се че ще се справи с модифицирането на този раздел по-спецално в това да е интересен забавен и привлекателен за начинаещите и по-младите любители. Надявам се да е безпристрастен към нарушителите на етиката и правилата на които държа в този форум. Предполагам че ще проявите разбиране и съдействие за да направим нашия форум място най-вече развлечение и отмора. Е...ако намерим някой диамант или сапфир няма да е зле y4y4y4. Предполагам че masterrichi ще ни каже къме и как да го познаем. Аз имам първия въпрос към него. Ще отворя обаче тема, макар че явно съм с "връзки".
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Stoian » Вто Яну 28, 2014 8:51 pm

admin написа:Уважаеми потребители! Днес избрах още един модератор във форума. Това masterrichi, който е според мен с опит и практика във форума. Разчитам по-специално да отговаря за раздела камъни и др. Надявам се че ще се справи с модифицирането на този раздел по-спецално в това да е интересен забавен и привлекателен за начинаещите и по-младите любители. Надявам се да е безпристрастен към нарушителите на етиката и правилата на които държа в този форум. Предполагам че ще проявите разбиране и съдействие за да направим нашия форум място най-вече развлечение и отмора. Е...ако намерим някой диамант или сапфир няма да е зле y4y4y4. Предполагам че masterrichi ще ни каже къме и как да го познаем. Аз имам първия въпрос към него. Ще отворя обаче тема, макар че явно съм с "връзки".

y7y7y7 Поздравления за избора .
Ако някой те измами един път - то това е негова грешка . Но ако някои те измами два пъти - то това вече е твоя грешка .
Stoian
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот weni » Вто Яну 28, 2014 9:27 pm

Здравейте и от мен,време е да се представя и аз.Казвам се Вени и съм МЪЖ 555 .Забавих си представянето заради едно маааааалко гавче което направих по невнимание и се надявам че АДМИНА успя да го оправи.И така приятели ,надявам се че времето прекарано в форума ще бъде приятно и няма да се налага да почистваме с колегата masterrichi спамове .Ще се опитам да бъда ОБЕКТИВЕН и БЕЗКОМПРОМИСЕН относно правилата на форума.
Поздрави.
Аватар
weni
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Мнениеот goturbas » Вто Яну 28, 2014 11:51 pm

абе карайте си спокойно
и не се напрягайте излишно...
няма за какво...
Форума си функционира,
драма няма.
66551
222
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот masterrichi » Сря Яну 29, 2014 9:31 am

Здравейте на всички в началото отказвах да бъда модератор но после размислих,като видях че някои индивиди се опитват да съсипват разделите които са създадени с много труд от всички ни.Винаги съм бил открит и толерантен и ще продължавам в този дух,няма да търпя злобен и заядлив тон в темите,ще помоля който не му харесва нещо в темата или самият потребител просто да не пише а да подминава,спаменето е обида за самият автор .Нека бъдем приятели в този форум а не конкуренция и завист.Тука сме се събрали ЛЮБИТЕЛИ които с общи усилия си развиваме знанията и уменията и си попълваме колекциите.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот stefan_nord » Сря Яну 29, 2014 9:57 am

Поздравления за избора!Тъкмо се чудех дали има и други събирачи на камъни от Хасково,но сега вече може да съдействаш да се съберем и опознаем,че аз лично не познавам никого,освен от няколко ника във форумите.Успех!
stenord
stefan_nord
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Сря Яну 29, 2014 7:47 pm

Уважаеми потребители! Напоследък зачестиха негативните прояви и по конкретно копиране на постове от нашия форум и тяхното коментиране с цел иронизиране. Искам да отбележа че това е проява на злоба, низки страсти немотивирани и нереални, нямащи нищо общо с идеалните цели, за което е създаден един форум. Смятам, че скоро тези, които си играят на "агенти под прикритие" ще бъдат разобличени и изгонени от тук. Всеки един форум е отражение също и на конфликтите в обществото, но дебата по тях трябва да е открит и честен. Администрацията е взела необходимите мерки и за това известно време ще трябва регистрираните потребители да се логват и се извинява за неудобството. y8y8y8
p.s. Днес един от "изявилите" се бе открит и изгонен. y6y6y6
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум