Собствено Търсене

До всички!

До всички!

Мнениеот admin » Чет Яну 23, 2014 8:11 pm

от admin » Чет Яну 23, 2014 6:36 pmЗдравейте на всички !  Пиша в тази тема защото всъщност ние всички сме в този форум, защото ни обединяват общи интереси и хоби за което е създаден преди време този форум и в този смисъл ние всички тук сме колеги. Нарочно изчаках малко време за да се поуспокоят страстите и духовете за да се представя на тези които не ме познават, а защо не и на тези които си мислят че е така.Да изложа своите виждания за бъдещето на форума и насоката в която съм избрал да се развие . Да ви уверя че идеите ми за това са искрени и честни и че искам форума да се превърне най-вече в забавно, интересно и поучително-образователно място, където всеки освен да се разтоварва а и да намери всичко което го интересува и е полезно за него.Както се казва в една тибетска мисъл..."Който е изминал по-голямата част от пътя..той носи по-голямата отговорност", та така и аз вече съм почти на 53 години и като се замисля колко "поразии" съм направил искрено се надявам тази да не е поредната  .Та уповавайки се на житейския си опит, това би трябвало да е показателно че повече от човешките мисли, страсти и вълнения от живота не са ми чужди и именно това ще използвам като критерии за промяната на форума.За мен ще кажа че съм бивш музикант по образование и призвание и /мога да свиря на 24 муз. инструмента на крава да пие вода /y2y2y2 в тон с Европейските директиви и настоящ машиностроител / бастисал много тонове желязо/и много инженерски дипломи , който лети с парапланер, ловец и рибар и най-вече автомобилен състезател от националния шампионат в дисциплините Раликрос, Автокрос а от тази година и в Пистовия шампионат на България.Е последните 2 години и активен златотърсач който не се хвали като другите че намира много злато, защото ще го обложат с данъци а като го намери си го връща обратно в реката като онези рибари по Дискавъри  .Майтапя се разбира се.Толкоз за мен ако някой го интересува нещо около моята личност може свободна да ми пише на лични.Повеяето колеги смятат че форума е специализиран и всичко трябва да е свързано със злато, сребро, диаманти,метеорити и т.н. Да така е, но аз като човек с музикално образование който 24 години е свирил от които 12 е бил в шоубизнеса и на сцената, смятам да пречупя онова строго възпитателно и образователно виждане по казуса и да му придам по-забавен вид, защото смятам че ако не се смеем, веселим и не гледаме от веселата страна на нещата ние просто като едно време в Клондайк ще излизаме за злато 3-ма а ще се връщаме двама  .За това смятам да поотпусна малко чувството за хумор, защото тук наистина има зевзеци, които да веселят аудиторията. Е ....нищо лошо няма и да ни учат и поучават, но умерено и така че не да ни е скучно , интересно и забавно.Сериозните теми и дискусии си остават естествено. Ето какво съм намислил като начало:Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Бар Наздраве" . Това ще представлява място което ще отваря мисля за сега след 20.00 часа. В него всеки може да влезе, да "пийне по едно", да бърбори , дискутира и да спори с тези с които е на маса. Дори ако се прекали с "алкохола" може да има счупени бутилки, маси и столове. Масите ще са четворка, така че ако някой реши да досажда на съседната маса може и до бой да се стигне.Това ще е мястото за по-емоционалните и любителите на по-остри реплики. А...забравих и клюкарите  Но на сутринта бара ще затворя примерно в 8.00 и чистачката /модератор/ ще изчисти терена от счупени бутилки,разлята бира, фасове и на следващия ден бара ще посреща гостите чист и проветрен.Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Играта на Форума". Това ще представлява онлайн игра, която ще се играе в определен ден всяка седмица.Победителите от седмичните кръгове ще имат малък финал на края на месеца. А на края на годината победителите от месечните кръгове ще се борят на "Големия финал". Победителите от всички състезания ще получават награди.А на големия финал наградата ще е наистина голяма.Така смятам че интелекта, общата култура и знанията ще отличат тези които ги притежават.В момента с модераторите обсъждаме правилата и много скоро ще започнем.Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Всичко е митове и легенди". В него всеки който се интересува от заровени съкровища, митове, случки, легенди, битки, тайни места, обречени иманета , древни племена и древни астронавти ще може да дискутира и да защити своя теза или да разкаже случка а и да поспори за истината, която ще е някъде в миналото.Имам и още няколко идеи, но са още зелени и ще трябва време.Моля някой ако има предложения и мнения по изложените от мен идеи нека ми пише на лични. Надявам се на още малко време за да изпипам нещата както трябва. Но за това ми е нужна и вашата подкрепа а най-вече позитивното отношение към мен което е основен стимул. Убеден съм че вашия интелект и знания без които този форум няма да е същия ще са фактора за високото му ниво или с две думи отиваме 3-ма да дирим злато а се връщаме много повече.Просто сме се намерили! 
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: До всички!

Мнениеот Balkan » Чет Яну 23, 2014 8:53 pm

Форума ще има ли чат ??
Аватар
Balkan
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Пет Яну 24, 2014 7:17 am

Balkan написа:Форума ще има ли чат ??

Не съм мислил, но ще се консултирам y7y7y7, но си мисля че трябва всички да участват в оркестъра, защото си спомням че един колега музикант на времето след като певец и певица обявиха че ще пеят дует...отсече ."Абе от този дует най-много да излезе един......" y2y2y2
p.s. Толкова много чатове има!
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот pvk1967 » Пет Яну 24, 2014 11:07 am

Когато нещо се развива е добре......! Карай нататък.......! y7y7y7 y1y1y1
Аватар
pvk1967
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот masterrichi » Пет Яну 24, 2014 11:11 am

1480520_1430663440503799_1267181605_n.jpg
(28.71 KiB) 1109 пъти
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот stefan_nord » Пет Яну 24, 2014 3:18 pm

Админ,развитите идеи за форума ми допадат,макар че колегите с по-голям форумен опит ще могат да го изразят по-точно.Създаването и на "Бар Наздраве"ще е един необходим и полезен отдушник,но ме притеснява само в него да не се отприщи някаква ПОЛИТИЧЕСКА говорилня.Още в началото ще е добре да се посочи забраната на такава тема,която винаги създава напрежение.Има толкова много за какво друго приятно и полезно да си говорим и нека го правим с доброжелателен и приятелски тон.Благодаря.
stenord
stefan_nord
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пет Яну 24, 2014 5:42 pm

stefan_nord написа:Админ,развитите идеи за форума ми допадат,макар че колегите с по-голям форумен опит ще могат да го изразят по-точно.Създаването и на "Бар Наздраве"ще е един необходим и полезен отдушник,но ме притеснява само в него да не се отприщи някаква ПОЛИТИЧЕСКА говорилня.Още в началото ще е добре да се посочи забраната на такава тема,която винаги създава напрежение.Има толкова много за какво друго приятно и полезно да си говорим и нека го правим с доброжелателен и приятелски тон.Благодаря.

Няма как да огранича свободомислието, което ни различава един от друг и е нормално противоречия и спорове да има. Лично не вярвам в темите да има политически нюанси, но дори и да се появят все пак това което ни вълнува ни прави хора и се сещам че...."Душата на човек е като крилете на птиците....карат те да летиш". А определено като пийнеш едно две всичко става по-различно. Но както казах на сутринта чистачката ще има грижа бара да е чист и свеж. Само не знам дали да сложа барман.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот zanvan » Пет Яну 24, 2014 8:14 pm

от целия ми форумен опит съм стигнал до извода ,че админи ..модератори сякаш един к@р ги е правил ... в един момент се вземат прекалено на сериозно и невдяват ,че потребителите са тези които вдъхват живот на форума и го карът да се развива в една или др посока без тях форума е нищо ...
да сложа и една форумна изрезка писана време оно ....но актуална и до сега ..

zanvan написа:Чудно нещо е това модераторчето. Особено ако е в застаряваща възраст, седящо постоянно пред компа, силно комплексирано от жалкото си емигрантско битие, намиращо се в нищото. Дайте му на това човече някаква минимална нюнюн властчица, като модераторче например някъде си, и вие спокойно може да пренапишете някой учебник по психология на тема: малкото човече - големите амбиции. Смешно е......и тъжно. Учудващо е как такива малки алкохолизирани бактерийки, като това малко брадато човеченце, успяват да заразят цялата среда и бано да убиват развитието. За жалост интернет пространството вече не е това, което беше. Много бактерийки се навъдиха, надявам се да се самоунищожат по естествен път - да не пречат :lol: :o :shock: автора е aureus много ми харесва

и да пожелая на Андрей да не прекалява с гумичката ...иначе идеите за развитието му на форума не са лоши 6Т&%$
дистрибутур на Изображение
Аватар
zanvan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот weni » Пет Яну 24, 2014 9:03 pm

И аз ще имам скоро гумичка y8y8y8. Надявам се да си стои новичка! 66551 y6y6y6 Е..поне се надявам 66551 .
Аватар
weni
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Мнениеот admin » Нед Яну 26, 2014 8:22 pm

Честит юбилей! Форума вече има 4000 потребителя. Преди седмица си заминаха двайсетина стари /хайде...заради мен/ но дойдоха нови 200 явно пак заради мен заради мен? Между другото не одобрявам никой който не от България. Чакам плъгин с автоматичен филтър за подбиране на кандидатите. Моля всеки който желае да се регистрира да си избира по разбираемо име и имейл за да не го пропусна.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Следваща

Назад към Служебен форум