Собствено Търсене

Лого : БГ- Драга

Re: Лого : БГ- Драга

Мнениеот yavor_penev » Съб Фев 23, 2013 7:18 am

333
Последна промяна yavor_penev на Пет Мар 01, 2013 9:28 pm, променена общо 1 път
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот ivo13 » Съб Фев 23, 2013 9:31 am

444
Последна промяна ivo13 на Съб Яну 25, 2014 6:58 pm, променена общо 1 път
животът е един изживей го пълноценно
ivo13
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот yavor_penev » Съб Фев 23, 2013 12:03 pm

ivo13 написа:четох го два пъти но не разбрах можем ли да си поръчаме при тебе въпросните тениски или всеки сам да се спасява 66551

Качил съм файловете. Ако има колеги от големите градове и се стикова голяма поръчка ОК. примерно някой от Варна , Русе, Бургас, Пловдив ...по принцип във всеки по- голям град има фирми за рекламни изделия. файловете са достъпни за всеки така всеки би преценил на какво икъде да сложи лого. нали се сещаш що за тракер трябва да отворя ако всеки пожелае нещо различно, в което няма нищо лошо естествено. Това което поръчах за мостра и лично за себе си съм го обяснил. За момента е най-доброто ,но и по-скъпо. До сряда ще постна и снимки на колегите от Сф. и лично ще покажа.
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот marian66 » Съб Мар 16, 2013 6:38 pm

Първата тениска вече е факт,качественна материя и перфектна щампа,вижте я и вие y8y8y8
Специални благодарности на yavor_penev y7y7y7
IMG_3455.JPG

IMG_3452.JPG

IMG_3453.JPG
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Съб Мар 16, 2013 7:56 pm

Батко спи ти човече- аз се уплаших че някой друг ще ти я приватизира но малшанс. Вътрешните контури с черно определеноподобре седят от белите. Батко закадем да ти е много успехи във всичко да ти донесе аз също благодаря за прекрасният излет днес времето малко тежко и с леки технически премеждия y2y2y2 y2y2y2 всичко беше тип топ...следващият излет с булките да е 222 да ни топлят y2y2y2
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот haplio » Пон Мар 18, 2013 2:32 pm

Колеги, по повод тениската с манекен Мариян :
Аз също ще си поръчам и понеже вече имаше такава тема и разни хора изявиха желание, а вече има и отъпкана пътека предлагам, който иска да направим една колективна поръчка. Та сега ситуацията е следната - който иска такава тениска(бяла, с малка щампа отпред и голяма отзад) да ми драсне един размер на лс или ако иска повече от 1 бройка - размери, до края края на месеца. Офертата важи за София, просто защото не мога да се ангажирам да ги раздам на колеги в провинцията. Цената на тениската е 15 лева. Ако се съберем над 30 човека ще направят отстъпка по 3 лв на тениска, т.е. става 12 лв(но дали ще се съберат хора никой не може да гарантира). Предварително моля да не се задават въпроси за други цветове, модели и тн. На мен тази на Мариян ми харесва и затова ще поръчам от същотото място същата тениска. Всеки който иска точно такава и няма време да се занимава - да пише. Всеки който има друго виждане за тениска, блуза, шапка... Явор е постнал линк към логото и може да си направи сам :)
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Вто Мар 19, 2013 12:30 pm

Здравейте Колеги,
тениските наистина си заслужават като материя и лого са най-доброто в момента, предлагащо се от фирмите за рекламни изделия. имам 2 М и Л поръчвам още 3 ХЛ ...лесно ще съберем бройката за да хванем намаление ..пишете който желае -бройки и размери - до края на месеца има време 222
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Назад към Служебен форум