Собствено Търсене

До модераторите

Re: До модераторите

Мнениеот КАЯ » Вто Мар 19, 2013 10:31 pm

Яворе на запитването на личните ми съм ти отговорил също на лични. Изчакахме Репата да си напише мнението преди да я заключим както бях решил. Вече и в другият форум се появи съобщение представящо нещата малко по друг начин. Докато не стане ясно какво точно е било положението ще бъде заключена. Ако се прецени, че е необходимо ще обсъдим и ще я отключим.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Вто Мар 19, 2013 10:48 pm

КАЯ написа:Яворе на запитването на личните ми съм ти отговорил също на лични. Изчакахме Репата да си напише мнението преди да я заключим както бях решил. Вече и в другият форум се появи съобщение представящо нещата малко по друг начин. Докато не стане ясно какво точно е било положението ще бъде заключена. Ако се прецени, че е необходимо ще обсъдим и ще я отключим.

y7y7y7 222 2в34я1
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот goturbas » Сря Мар 20, 2013 1:30 pm

абе карайте спокойно всички... !
навън е достатъчно изнервено за да се нервим и тук...
повече градивност, по-малко забележки...
и ще си върви раб'тата... поне колкото до сега...
66551
пишете кой от къде е,
а модераторите да банват
всяка заловена хлебарка.
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Апр 28, 2013 7:08 am

Не знам дали тук е мястото , но искам да визирам някои мои мисли. Влязох в този форум наистина без комерсиални намерения. Естествено, че всяка моя дума или мнение ще има комерсиален отенък, защото каквото и да предложа от моите разработки ще прозвучи като реклама или намек за скрита такава . Ок! Има правила ,има модератори, които следят за спазването и така трябва да бъде. Който не му харесва да не участва. Но мен ме притеснява че има особено отношение към мен и лесно мога да се досетя от къде идва. Макар че участието ми тук повтарям е с цел дискусия и в сферата на добрите нрави и пожелания за които полагам много труд средства и време , се чувствам неразбран от модераторите .Все пак аз не си правя разработките в гаража и на двора под асмата. Защо в България когато някой прави нещо градивно , позитивно и полезно за другите, все излиза че е черната овца или получава упреци за чистите си намерения. При мен нещата стоят съвсем различно от гледна точка на всички останали. Ами най-просто тези десетки хиляди лева , които съм дал досега за материали и заплати поне трябва да си ги върна и чак тогава да смятам че съм комерсиализирал идеите и разработките си. Дотогава те ще са един скъп проект а и може да си останата "картотечен труп" и само опит за нещо. Определено смятам че те най-добре се вписват в логото най-отгоре на форума ...а именно: "За тези, които искат да превърнат търсенето на злато в доходоносно занимание" , което си е чисто комерсиално. Е в този смисъл моите разработки и идеи отговарят напълно на този девиз. Това си е мое лично мнение , не визирам никой и не упреквам никой от модераторите. Просто споделям какво мисля и какво чувствам и мисля че форума е именно за това. Все пак сме демократично общество а не казарма или учебно заведение, в което единия чете а другите слушат.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Нед Апр 28, 2013 8:12 am

Andrey13 написа:Не знам дали тук е мястото , но искам да визирам някои мои мисли. Влязох в този форум наистина без комерсиални намерения. Естествено, че всяка моя дума или мнение ще има комерсиален отенък, защото каквото и да предложа от моите разработки ще прозвучи като реклама или намек за скрита такава . Ок! Има правила ,има модератори, които следят за спазването и така трябва да бъде. Който не му харесва да не участва. Но мен ме притеснява че има особено отношение към мен и лесно мога да се досетя от къде идва. Макар че участието ми тук повтарям е с цел дискусия и в сферата на добрите нрави и пожелания за които полагам много труд средства и време , се чувствам неразбран от модераторите .Все пак аз не си правя разработките в гаража и на двора под асмата. Защо в България когато някой прави нещо градивно , позитивно и полезно за другите, все излиза че е черната овца или получава упреци за чистите си намерения. При мен нещата стоят съвсем различно от гледна точка на всички останали. Ами най-просто тези десетки хиляди лева , които съм дал досега за материали и заплати поне трябва да си ги върна и чак тогава да смятам че съм комерсиализирал идеите и разработките си. Дотогава те ще са един скъп проект а и може да си останата "картотечен труп" и само опит за нещо. Определено смятам че те най-добре се вписват в логото най-отгоре на форума ...а именно: "За тези, които искат да превърнат търсенето на злато в доходоносно занимание" , което си е чисто комерсиално. Е в този смисъл моите разработки и идеи отговарят напълно на този девиз. Това си е мое лично мнение , не визирам никой и не упреквам никой от модераторите. Просто споделям какво мисля и какво чувствам и мисля че форума е именно за това. Все пак сме демократично общество а не казарма или учебно заведение, в което единия чете а другите слушат.

Здравей,Андрей!
Точно тук е мястото за твоето мнение и ти благодаря за него!
Изчетох го и го препрочетох с голям интерес и искам да ти отговоря!
Знаеш ли,много се радвам,когато срещна по един или друг начин хора като теб!Интелигентни градивни и мислещи!Аз,лично много се зарадвах,когато се регистрира тук!Аз те харесвам!Харесвам и всички останали потребители,без изключение,защото всеки е уникален и колоритен по свой собствен начин!Темите ти са хубави,аз лично ги следя с голям интерес,а и не само аз,смятам,че се вижда достатъчно добре!Не си мисли,че проявявам лично отношение спрямо теб,просто имаме маааалко разминаване в разбиранията по отношение на характера и естеството на темите,явно.Когато една тема е под формата на дискусия(според мен),няма проблем.Но,когато започне да добива комерсиален привкус(пак според мен)нещата вече се променят.Знаеш ли,опитвам се да бъда безпристрастна и гледам да си върша задълженията според моите виждания,разбирания и представи.Понякога,когато те се разминават с вижданията и представите на някой потребител,чувам обвинения(не случайно ми викат "злият мод",има и други засегнати)!Искам да заявя,че лично отношения нямам към никой,старая се да бъда любезна,пиша и обяснявам,защо съм постъпила така,макар,че не съм длъжна да го правя,смятам,че това е правилният подход!Да,понякога ставам рязка,дори безцеремонна,то това е само тогава,когато реша,че някой е започнал да прекрачва границата!С превантивна цел!
Благодаря за вниманието!
Ели
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот rumkos85 » Нед Апр 28, 2013 12:30 pm

y7y7y7 за "злият мод"
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Апр 28, 2013 3:22 pm

.Аз бих казал, че пред такава очарователна усмивка и най -силния аргумент ще е без значение. Ели....благодаря за разбирането.
P.S. Надявам се че няма някой зъл администратор около теб и да изтрие поста ми r54wt43...Е поне преди да си го прочела.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Нед Апр 28, 2013 4:21 pm

Айде и аз ще напиша нещо. Никой няма нищо против лично теб, а причината за заключването на последната ти тема мисля ти я обясих. Това е форум. Във всеки един форум в една тема се дискутира дадено нещо. Ама като влезнеш в един автомобилен форум някъде видял ли си Кола Х, Модел Y, кубатура такава, с едикакви си модификации направени от мен - кажете какво мислите... Не! Просто пише - Фиат Панда. И вътре се дискутира Фиат Панда. И някой пита абе за моята пръчка 4х4 какви ролбари ще ми препоръчате и т.н. Показах ти 3 теми за лигени(мързеше ме да търся повече) - не смяташ ли че дискусията за нов лиген трябва да е там? За сепараторите ти има за всеки по тема - нали принципа на работа е един и същ - защо не са в една? Сухо сепариране на злато - поне за 2 теми се сещам едната, от които така си се и казва - защо не пишеш там. Някой някога ще влезе да си търси нещо, ще прочете една тема за лигени и в нея ще е писано само за твоя и ще го поръча, щото тая тема е отворил, а там е писано само за него. Все пак е форум - идеята е да си помагаме с каквото можем, а целенасочената информация далеч не е помощ. Отделно от това ти го натъртвам - ти пускаш тема и критики не приемаш. Това са твои думи. В тоя случай темата е абсолютно безсмислена. По скоро - продай, или както си написал - подари на 10 човека въпросното нещо и някой от тях сигурно сам ще напише - "Момчета, днеска с лигена на Андей извадих ей това", друг ще напише - Явно не го държа правилно, трети ще напише какво му харесва, четвърти какво не и така ще стане дискусия. Ама ти да пуснеш темата е абсолютно и единствено реклама. Което както вече трябва да си разбрал никой не те е спрял да правиш в платената си обява - затова я има. Ама да я има и платена и неплатена, където пак да си рекламираш стоката...
Написах ти и в другата тема - продай няколко от твоите изобретения и самите потребители на форума ще си започнат дискусията - такава възможност ти е дадена.

А и никой от администраторския екип не е зъл!
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Нед Апр 28, 2013 4:40 pm

Andrey13 написа: P.S. Надявам се че няма някой зъл администратор около теб и да изтрие поста ми r54wt43...Е поне преди да си го прочела.

Не се притеснявай,ще го прочете,когато поста ти е на место.
Виждаш ли сега,колко прави са били модовете за темата ти,колко прозрачни са били нещата и те са прозряни в зародиш.
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Ouzoman » Нед Апр 28, 2013 10:17 pm

Привет, Андрей!
Само ще посоча нещата, които си помислих аз, четейки поста ти.
Ти как ще си го тълкуваш - като услуга или като недобронамерен отговор, си е твоя работа : ).

Andrey13 написа:Не знам дали тук е мястото , но искам да визирам някои мои мисли. Влязох в този форум наистина без комерсиални намерения - лъжа, доказваща се от следващото изречение. Естествено, че всяка моя дума или мнение ще има комерсиален отенък, защото каквото и да предложа от моите разработки ще прозвучи като реклама или намек за скрита такава . Ок! Има правила ,има модератори, които следят за спазването и така трябва да бъде. Който не му харесва да не участва. Но мен ме притеснява че има особено отношение към мен и лесно мога да се досетя от къде идва. Макар че участието ми тук повтарям е с цел дискусия *1 и в сферата на добрите нрави и пожелания за които полагам много труд средства и време - високомерие, се чувствам неразбран от модераторите .Все пак аз не си правя разработките в гаража и на двора под асмата - пак високомерие. Защо в България когато някой прави нещо градивно , позитивно и полезно за другите - наоплеонов комплекс, все излиза че е черната овца - псевдогероизъм или получава упреци за чистите си намерения - лъжа. При мен нещата стоят съвсем различно от гледна точка на всички останали - виж комплексът, описан преди малко. Ами най-просто тези десетки хиляди лева - някои от регистрите са публични, да не забравяме това, които съм дал досега за материали и заплати - високомерие поне трябва да си ги върна и чак тогава да смятам че съм комерсиализирал идеите и разработките си. Дотогава те ще са един скъп проект - отново високомерие а и може да си останата "картотечен труп" и само опит за нещо. Определено смятам че те най-добре се вписват в логото най-отгоре на форума ...а именно: "За тези, които искат да превърнат търсенето на злато в доходоносно занимание" , което си е чисто комерсиално - шикалкавене. Е в този смисъл моите разработки и идеи отговарят напълно на този девиз - препратка към недалечното ни минало. Това си е мое лично мнение - фалшива скромност , не визирам никой и не упреквам никой от модераторите. Просто споделям какво мисля и какво чувствам и мисля че форума е именно за това. Все пак сме демократично общество а не казарма или учебно заведение, в което единия чете а другите слушат.*2

*1 - Много уважаван от мен член на форума ти беше написал, че без гладка повърност, легенчето няма смисъл. Каква беше дискусията? 'Аз го пускам както съм го измислил'. Златинките в България са различни... Откъде го научи това? И в Америка, и в Австралия си гонят и най-малките. Някъде на маса ли ти го сподели това, някой корифей?
*2 - Цялостното ми мнение за всичко писано от теб дотук, в резюме е, че си подчинен на девиза: 'Чукча писател, чукча не читател'.
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум