Собствено Търсене

ДО АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ФОРУМА

Re: ДО АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ФОРУМА

Мнениеот admin » Чет Фев 13, 2014 8:17 pm

В събота ще има голдсафари и ще има доста гости и двама от форума. Няма да а проблем да са трима y7y7y7. За подробности на лични.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Пет Фев 14, 2014 12:51 am

само за подбран кръг? ;)
-0t3e4
вие ще вадите зуато,
ний y5y5y5 222 :grin:
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пет Фев 14, 2014 7:58 am

goturbas написа:само за подбран кръг? ;)
-0t3e4
вие ще вадите зуато,
ний y5y5y5 222 :grin:

Ами хайде и вие де! То и ние ще трябва да похапнем.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот kktamen » Съб Фев 22, 2014 9:03 am

GOLDENBOY13 написа:Разбирам в каква посока са напъните ви. Камене, обещах ти, че ако решиш да се върнеш тук ще ти активирам отново старата регистрация. За това пиши в съответната тема че искаш, а не да ми подхвърляш обвинения в стил "Многострадална Геновева".

Искам да ми възстановиш истинския акаунт. Ако и това не е "съответната тема" ми дай линк коя тема имаш предвид.
kktamen
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Фев 24, 2014 8:05 am

kktamen написа:
GOLDENBOY13 написа:Разбирам в каква посока са напъните ви. Камене, обещах ти, че ако решиш да се върнеш тук ще ти активирам отново старата регистрация. За това пиши в съответната тема че искаш, а не да ми подхвърляш обвинения в стил "Многострадална Геновева".

Искам да ми възстановиш истинския акаунт. Ако и това не е "съответната тема" ми дай линк коя тема имаш предвид.

Наистина обещах да приема всеки който е получил бан и иска да се върне, но не на всяка цена. За жалост или не толкова след като администрацията разгледа твоето поведение, което определино те характеризира като враг на нашия форум, не те одобрява да бъдеш наш потребител. Ще получиш и бан и на другата регистрация. Сбогом! y8y8y8
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот kktamen » Пон Фев 24, 2014 10:36 am

Ти си знаеш, ако не друго поне за пореден път показа колко струва думата ти y3y3y3
kktamen
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Предишна

Назад към Служебен форум