Собствено Търсене

ДО АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ФОРУМА

Re: ДО АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ФОРУМА

Мнениеот Balkan » Съб Яну 25, 2014 12:13 am

До администрацията на форума - въпрос .
Вече не мога да погледна какво се случва във форума ако не се логна !!! Затворен ли е вече форума ???/в смисъл само за регистрирани /
Колеги , как е при вас ? Проблема общ ли е или е само при мен ?
Аватар
Balkan
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Яну 25, 2014 9:11 pm

В момента администрацията провежда експеримент и моли за извинение ако някой се чувства неудобно. r54wt43
Надявам се на разбиране и без излишни изцепки.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот zolak » Съб Яну 25, 2014 9:17 pm

Малко е неприлично да се прави експеримент с масата на форума!
Ако ще да си притежател и на още сто неща.Поне да бяхте спестили думата "експеримент"!
Личното ми мнение е ,че форума трябва да е отворен.Като повечето такива.
Това,което не ме убива ме прави по-силна!
Аватар
zolak
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Яну 25, 2014 9:22 pm

zolak написа:Малко е неприлично да се прави експеримент с масата на форума!
Ако ще да си притежател и на още сто неща.Поне да бяхте спестили думата "експеримент"!
Личното ми мнение е ,че форума трябва да е отворен.Като повечето такива.

Това е твоето лично мнение. В момента правим статистика и да кажа честно активността така е по-голяма. А и нищо няма да ви стане за ден два като се налага да се логвате.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот tkar » Вто Фев 04, 2014 6:28 pm

Вече всичко е ок! y8y8y8
"Никога не знаеш колко скоро, ще е твърде късно"
Аватар
tkar
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот ivanchook69 » Сря Фев 12, 2014 7:56 pm

много добре организиран е форума администрацията добре си върши работата.благодарение на форума се запознах с част от софийската група което за мен беше много полезно.надявам се скоро да се запозная и с колегите от другите региони.една молба до администрацията ако може да се ограничи писането на диалект не всичко се разбира какво е написано y6y6y6
ivanchook69
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Сря Фев 12, 2014 9:10 pm

ivanchook69 написа:много добре организиран е форума администрацията добре си върши работата.благодарение на форума се запознах с част от софийската група което за мен беше много полезно.надявам се скоро да се запозная и с колегите от другите региони.една молба до администрацията ако може да се ограничи писането на диалект не всичко се разбира какво е написано y6y6y6

Дай конкретен пример за някой пост, който е неразбираем, поради диалектични причини. Тук пишат и не толкова образовани хора, но с опит и любов към хобито, което е повече от книжовния правопис или поне по-ценно. y8y8y8
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот ivanchook69 » Чет Фев 13, 2014 6:54 am

използват се думи като;к..во,га и др. подобни не съм добър с компютъра за да цитирам от други теми
ivanchook69
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Чет Фев 13, 2014 7:47 am

ivanchook69 написа:използват се думи като;к..во,га и др. подобни не съм добър с компютъра за да цитирам от други теми

Администрацията смята, че този начин на писане е начин да си по-интересен и духовит и не е причина за неразбиране на постовете. Живял съм в Норвегия, където има над 25 акцента и повярвайте ми, че са толкова неразбираеми, но това не пречи да съжителстват и живеят заедно.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот ivanchook69 » Чет Фев 13, 2014 7:00 pm

admin написа:
ivanchook69 написа:използват се думи като;к..во,га и др. подобни не съм добър с компютъра за да цитирам от други теми

Администрацията смята, че този начин на писане е начин да си по-интересен и духовит и не е причина за неразбиране на постовете. Живял съм в Норвегия, където има над 25 акцента и повярвайте ми, че са толкова неразбираеми, но това не пречи да съжителстват и живеят заедно.

с примера за норвегия още веднъж се убеждавам че този форум се води от мъдри, умни и демократични хора или човек не знам точно.някой път ще посетя регион монтана на някоя сбирка и с удоволствие ще се запозная с админ ако той няма нищо против y7y7y7
ivanchook69
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум