Собствено Търсене

До новорегистрираните потребители

Re: До новорегистрираните потребители

Мнениеот ivo13 » Нед Мар 06, 2011 7:40 pm

vasko_87 написа:SAGITTARIUS-то повечето ново-регистрирани само четат и ако пишат е как се промива то няма лошо да се пита де но не знам малко е сложно много инфо се даде за много малко време и повечето от нещата които трябва да се знаят са вече на яве и хората гледат само да четат аз лично писах много теми снимки какво ли не и много готино някои като пусне нова тема и почне да се опсъжда ама то сега като е хубаво времето хората и по малко сядат пред компютрите гледат да са на реката а и има много които само влизат гледат дали няма нещо ново и излизат това е мой то виждане виждане на нещата gt37e42

по добре човек повече да чете и по малко да задава тъпи въпроси такива идиотски въпроси към чел във форума че незная дали и дъщерями би го измисла толкова ........... трябва да се чете и когато наистина има въпрос той дае това ли е по добре или друго
животът е един изживей го пълноценно
ivo13
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот SAGITTARIUS » Пон Мар 07, 2011 9:31 am

ivo13 написа:
vasko_87 написа:SAGITTARIUS-то повечето ново-регистрирани само четат и ако пишат е как се промива то няма лошо да се пита де но не знам малко е сложно много инфо се даде за много малко време и повечето от нещата които трябва да се знаят са вече на яве и хората гледат само да четат аз лично писах много теми снимки какво ли не и много готино някои като пусне нова тема и почне да се опсъжда ама то сега като е хубаво времето хората и по малко сядат пред компютрите гледат да са на реката а и има много които само влизат гледат дали няма нещо ново и излизат това е мой то виждане виждане на нещата gt37e42

по добре човек повече да чете и по малко да задава тъпи въпроси такива идиотски въпроси към чел във форума че незная дали и дъщерями би го измисла толкова ........... трябва да се чете и когато наистина има въпрос той дае това ли е по добре или друго

Ивчо ,бате аз у тоя форум не съм чел тъпи и идиотски въпроси
SAGITTARIUS

Мнениеот masterrichi » Пон Мар 07, 2011 11:45 am

zina80 написа:Няма значение дали има тъпи въпроси или отговори то във всички форуми е така важното е да се развие ,а за да стане това трябва да се пише r54wt43

Много добре го каза,форума вече наброява 200 потребителя ама само около 30 от тях пишат другите са само читатели,и в раздел запознанство едва 10 са се пресрамили да се предствят.Аз вече завързах добри приятелства с някои от форума ,чакам и другите да излезнат на светло само могат да спечелят от това. 2в34я1
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот stoqn83 » Пон Мар 07, 2011 11:55 am

няма смисъл да се крием никои с нищо неможе да ни навреди тук поне може да се запознаем и да обменим опит и да си помагаме кои с каквото може
Аватар
stoqn83
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот vasko_87 » Пон Мар 07, 2011 1:28 pm

да значи в раздел да се запознаем няма никои само няколко човека лично аз от форума също се сприятелих с много хора така че моята молба е към всички които не са се представили да се представят няма нищо срамно в това и да си сложите снимка да се знае кои кои е не съм ли прав и пишете не четете само лично аз пиша супер много във този форум и ми е интересен има много неща които човек може да научи тука не само свързани със златарството,пчеларството,гъбарството и т.н. теми колкото искаш 67ъе^&
Аватар
vasko_87
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Мар 07, 2011 2:34 pm

Като гледам и другите форуми са така,пишат 10-20 процента от регистрираните потребители.Който когато реши да пише,всеки си има свой избор а и ние няма как да ги накараме,колкото човека толкова мнения към въпроса.Добре е да се пита от незнаещите за да могат знаещите да споделят повече.Форума е още нов и след година всичко ще си дойде на мястото.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот vasko_87 » Пон Мар 07, 2011 2:38 pm

така е Стефчо а и като е хубаво времето хората са навънка може и затова да не се пише толкова много
Аватар
vasko_87
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Мар 07, 2011 2:50 pm

vasko_87 написа:така е Стефчо а и като е хубаво времето хората са навънка може и затова да не се пише толкова много

Който иска да пише намира време,просто някой се притесняват и не могат да се престрашат да пишат а по цял ден разглеждт като гости.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот vasko_87 » Пон Мар 07, 2011 4:42 pm

:lol: :lol: :lol: та от какво ще се притесняват и аз знам хора където влизат като гости но е тъпо това да разглеждаш като гост при положение че имаш регистрация и можеш да пишеш да задаваш въпроси и т.н. r54wt43
Аватар
vasko_87
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот ivo13 » Нед Мар 13, 2011 5:23 pm

admin написа:
vasko_87 написа:така е Стефчо а и като е хубаво времето хората са навънка може и затова да не се пише толкова много

Който иска да пише намира време,просто някой се притесняват и не могат да се престрашат да пишат а по цял ден разглеждт като гости.

не е така братко когато имам възможност влизам когато ми остава време пиша за мене лично е въпрос на време около седмица не съм влизал а форума е коренно преобразен предишния образ повече ми харесваше и беше по разбираем.явно не си получил л.с.ще ми трябва помощ за качването на аватара.
Последна промяна ivo13 на Нед Мар 13, 2011 6:57 pm, променена общо 1 път
животът е един изживей го пълноценно
ivo13
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум