Собствено Търсене

До новорегистрираните потребители

Re: До новорегистрираните потребители

Мнениеот ivan » Пон Яну 31, 2011 6:44 pm

до админ,за неполученото съобщение,и аз незнам къде сам го пратил сериозно,и все пак въпроса ми е,имали реки около пловдив с места за промиване на златинки,понеже от скоро се запалих по тази дейност,и сам пробвал само на река "чая".благодаря.
п.п.-вече си изработвам и драга
ivan
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Яну 31, 2011 7:16 pm

ivan написа:до админ,за неполученото съобщение,и аз незнам къде сам го пратил сериозно,и все пак въпроса ми е,имали реки около пловдив с места за промиване на златинки,понеже от скоро се запалих по тази дейност,и сам пробвал само на река "чая".благодаря.
п.п.-вече си изработвам и драга

Покраи Пловдив има златоносни реки,трябва внимателно да разгледаш раздела сведения за златоносни реки.Близо до Пловдив търси река Мечка.Като го прочетеш поста ще го преместа да не се чудиш къде е
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот ivan » Пон Яну 31, 2011 8:40 pm

благодаря ти за сведенията,ще разгледам раздела за реките
ivan
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот benzin » Съб Мар 05, 2011 5:08 pm

здравеѝте всички колеги регистрирах се днес вав саѝта начинаещ сам но изглежда се запалих по промиването и с голям интерес чета всичко споделено от вас само не ми стана ясно точно как да си направя по качествена проба може ли малко пояснение иначе и аз сам от софия и щте се видим сас повечето от вас успехи на всички
benzin
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Мар 05, 2011 5:15 pm

benzin написа:здравеѝте всички колеги регистрирах се днес вав саѝта начинаещ сам но изглежда се запалих по промиването и с голям интерес чета всичко споделено от вас само не ми стана ясно точно как да си направя по качествена проба може ли малко пояснение иначе и аз сам от софия и щте се видим сас повечето от вас успехи на всички

Здравей и добре дошъл на форума,ако беше се обадил преди обяд можеше да видиш нагледно всичко как става,до сега бяхме на искъра 5 човека.Това за качествената проба не го разбрах,как се взима проба или какво,качествена проба става където има злато.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот GOLD_BG » Нед Мар 06, 2011 9:05 am

Здравейте,макар и нов твърдо съм против спаменето.какво е нужно да правим само да не го допускаме тук.
успех на всички.
GOLD_BG
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Нед Мар 06, 2011 10:20 am

GOLD_BG написа:Здравейте,макар и нов твърдо съм против спаменето.какво е нужно да правим само да не го допускаме тук.
успех на всички.

Здравей,спаменето не е приятно и ако всеки доглежда и премисля къде и какво да поства няма да го има.Ако имаш някакви идеи ги казвай,може да се местат постове,да се разделят теми и т.н.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот SAGITTARIUS » Нед Мар 06, 2011 4:45 pm

Е това е най -новия форум ,нормално е -не е подреден ,но всичко с времето си ,гледам много регистрирани пък десетина пишат-ми де ги другите?Дайте идеи колеги,той този форум си е за нас -както си го направим.Ако требе ще се подреди по теми и ако има спам ще се мести или трие -но това не е най -важното ,малко амбиции дайте-мои колеги от други форуми като посетят тук ми пишат---абе Сагитариус-то много скромно-отговарям ---ами.!?!!Аиде поразмърдайте се ,понапишете поне една дума-знам че ви е интересно да четете,всеки да положи усилия-знаете ли колко сайтове има от 2005 година -без коментар?То това си е за вас-тука админите са готини -само малко да има развитие-не само да че тете -всеки да пише ей -или аз да се изнасям!
SAGITTARIUS

Мнениеот vasko_87 » Нед Мар 06, 2011 5:35 pm

SAGITTARIUS-то повечето ново-регистрирани само четат и ако пишат е как се промива то няма лошо да се пита де но не знам малко е сложно много инфо се даде за много малко време и повечето от нещата които трябва да се знаят са вече на яве и хората гледат само да четат аз лично писах много теми снимки какво ли не и много готино някои като пусне нова тема и почне да се опсъжда ама то сега като е хубаво времето хората и по малко сядат пред компютрите гледат да са на реката а и има много които само влизат гледат дали няма нещо ново и излизат това е мой то виждане виждане на нещата gt37e42
Аватар
vasko_87
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот masterrichi » Нед Мар 06, 2011 6:10 pm

GOLD_BG написа:Здравейте,макар и нов твърдо съм против спаменето.какво е нужно да правим само да не го допускаме тук.
успех на всички.
Какво е това спамене-задаване на въпроси,задаване на глупави въпроси ,заяждане или изместване на темата.Дайте да го уточним.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум