Собствено Търсене

Предложение за лого на форума.

Предложение за лого на форума.

Мнениеот Skumata » Вто Мар 06, 2012 5:54 pm

Здравейте, съфорумци! Тъй като наблюдавам сериозна активност в нашата част на форума, ми дойде идея да се пипне дизайна на шапката на сайта, така че да отразява интересите на всички. Да съчетава златотърсачеството, минералите и фосилите. Аз се занимавам с графичен дизайн, така че мога да предложа нещо, стига да знам размерите в пиксели на банера. Освен това слогана - "форум за тези които искат да превърнат търсенето на злато в доходоносно занимание" - ми се струва че доста ограничава... Може да се измисли нещо подходящо, което да обединява тематиката на форума. Какво мислите?
Аватар
Skumata
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Re: Предложение!?

Мнениеот ot4eto » Вто Мар 06, 2012 6:17 pm

Предложението ми харесва. y7y7y7 Какво ще кажете по въпроса колеги ???
Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка !!

Не съжалявам за хората от моето минало, има причина те да не са в моето бъдеще !!!
ot4eto
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Octavian » Вто Мар 06, 2012 6:28 pm

Ами аз съм за. То и домейна може да се смени :), на някой обхващаш повече неща, правим едно пренасочване и готово.
Най ми харесват плажовете на Синеморец |
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот Octavian » Вто Мар 06, 2012 6:43 pm

bulgarianpickers.com :)
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот masterrichi » Вто Мар 06, 2012 6:53 pm

Това предложение го отправете към администраторите,ние сме ЗА стига форума да стане по привлекателен.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот ot4eto » Вто Мар 06, 2012 7:11 pm

По възможност обаче форума да не се разделя. y8y8y8
Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка !!

Не съжалявам за хората от моето минало, има причина те да не са в моето бъдеще !!!
ot4eto
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Kuonyy » Вто Мар 06, 2012 8:02 pm

Трябва да не се разделя форума. Нека си е така, както сега и например да има 4 раздела - за златото, за минералите, за фосилите и за други работи (представяния, клюки, новини, закони, правилници и т.н.).

Колкото банера - супер ще е да се включат в него и минерали и фосили. y7y7y7
Аватар
Kuonyy
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Мнениеот Tatul62 » Вто Мар 06, 2012 9:12 pm

Днес точно това си мислех, да пусна подобна тема за идеи на нещо като лого на форума така че основните хобита да бъдат включени.Идеята ми допада и нека който разбира от дизайн да направи различни логота така че примерно да може и знаме после да се направи както и рекламни неща със логото на форума.Ще ги подложим на гласуване и ще изберем най доброто. y7y7y7
Tatul62

Re: Предложение за лого на форума.

Мнениеот Octavian » Вто Мар 06, 2012 10:20 pm

Хм...понеже горе се коментира да не се разделя форума и четейки мненията ми се стори, че може би са породени от погрешно разбиране на моето изказване. Идеята ми за смяна на домейна беше по-скоро, обоснована на факта, че "draga" като дума има ясна отправка към добиването на злато. Не съм имал предвид отделяне и пренасочване на секцията за скъпоценни камъни под отделен домейн :), би било най-малкото неуместно да отправям такива предложения, просто дадох идея за смяна на домейна, който е в момента с такъв, който отразява и обединява всички "събирачески" категории в него. А "пренасочването" в случая е технически похват при смяна на домейн за да не се загуби Page Rank и позиции в Гугъл. Не че си държа на предложението де...:) просто исках да се включа в темата.
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Re: Предложение за лого на форума.

Мнениеот Kuonyy » Вто Мар 06, 2012 11:51 pm

Octavian написа:Хм...понеже горе се коментира да не се разделя форума и четейки мненията ми се стори, че може би са породени от погрешно разбиране на моето изказване. Идеята ми за смяна на домейна беше по-скоро, обоснована на факта, че "draga" като дума има ясна отправка към добиването на злато. Не съм имал предвид отделяне и пренасочване на секцията за скъпоценни камъни под отделен домейн :), би било най-малкото неуместно да отправям такива предложения, просто дадох идея за смяна на домейна, който е в момента с такъв, който отразява и обединява всички "събирачески" категории в него. А "пренасочването" в случая е технически похват при смяна на домейн за да не се загуби Page Rank и позиции в Гугъл. Не че си държа на предложението де...:) просто исках да се включа в темата.

Ами ако може да се измисли име, което да включва и трите вида неща, за които ще се коментира във форума, и ако може, може да се смени. Наистина форумът е създаден специално за златотърсачите и според мен в последствие са се появили разделите с фосили и минерали. Нека се изкажат админите и какво е възможно да се направи. y7y7y7
Аватар
Kuonyy
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР

Следваща

Назад към Служебен форум