Собствено Търсене

Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Re: Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Мнениеот Dragalevski » Чет Мар 01, 2012 10:13 pm

Здравейте колеги! От дете се занимавам с хобито златотърсач, а от две - три години имам реална възможност да го практикувам често. Следя форума и си сверявам знанията.
Почти нищо ново от време "оно" за мен, но ме шокира изказването на админа, че почти нищо не е научил за златото от форума и не само той.
Всеки си мълчи и умно казва: в пробите е истината.....
Чета във форума колко много начинаещи колеги питат за дадена река дали е златоносна, отговорите са все "взимай проби" и някои хорица се отказват след третата проба.
Предлагам, ако има въпрос за дадена река дали "има" ако има да се даде точно място където колегите да намерят поне 2-3 златинки, колкото за "зарибяване"и собствено удовлетворение, което понякога граничи с екстаз. Познавам доста такива пичове...
Аватар
Dragalevski
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот xorans » Чет Мар 01, 2012 11:39 pm

колега Dragalevski мини в сьбота ако имаш време на искара да си побьрбориме кои с леген кои с по бира кои що носи може и веф с вьзрожденски песни нали е 3ти март y8y8y8
xorans
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Пет Мар 02, 2012 11:02 am

Dragalevski написа:Здравейте колеги! От дете се занимавам с хобито златотърсач, а от две - три години имам реална възможност да го практикувам често. Следя форума и си сверявам знанията.
Почти нищо ново от време "оно" за мен, но ме шокира изказването на админа, че почти нищо не е научил за златото от форума и не само той.
Чета във форума колко много начинаещи колеги питат за дадена река дали е златоносна, отговорите са все "взимай проби" и някои хорица се отказват след третата проба.
Предлагам, ако има въпрос за дадена река дали "има" ако има да се даде точно място където колегите да намерят поне 2-3 златинки, колкото за "зарибяване"и собствено удовлетворение, което понякога граничи с екстаз. Познавам доста такива пичове...

Напротив колега,админа е писъл многократно че почти всяка река е златоносна,как точно да отговори, къде точно е златото,естественно че в пробите е намирането.
Поразрови се в темите,виж колко реки е очертал къде са евентуалните места за търсене.
Ако някой иска да си достави удоволствие от 2,3,5....златинки,ей така за тръпката,да отиде на Искъра.
Поздрави
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пет Мар 02, 2012 8:09 pm

Dragalevski написа:Здравейте колеги! От дете се занимавам с хобито златотърсач, а от две - три години имам реална възможност да го практикувам често. Следя форума и си сверявам знанията.

Здравей колега,какво точно те шокира в това че казвам че не съм научил нищо повече от това което зная за промиването на златото,така е.Не знам колко си промивал и къде но човек ако разбере къде в реката се намира златото не е проблем да намери няколко златинки във всяка река-това мога да го докажа,в която и река да отида мога да намеря златинки.Лошото е че начинаещите колеги питат в еди коя си река има ли злато-да има,златото е най-разпространения метал в света,малко от тях проумяват че номера е да разбереш къде в реката да го търсиш.И повече на въпроса от сорта колко върви златото сега,къде се купува,в коя река има злато,каква драга да си направя-не отговарям на начинаещи.Ако някой го интересува къде стои златото в реката да заповяда. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот koko bg » Съб Мар 03, 2012 6:15 am

admin написа:Форума е безплатен и винаги ще бъде такъв,никога не е имало замисъл за събиране на пари.Моята идея когато го пуснах беше да се обменя опит,мислех че ще науча повече за златотърсачеството,да ама не-излезе че който знае нещо не го казва.Честно казано нищо не научих за златото от форума,научих много за камъните и се запознах с доста хора-което ми е достатъчно като награда за положения труд.Идеята за пускане на хора с препоръки от други колеги ми допада и ще заключа определени секции и ще се влиза само така,без гугъл и без тарикати. y7y7y7

Да ти кажа ли защо нищо не си научил за златото от форума... защото май няма кой да ти каже нещо повече от това което знаеш.
Идеята за заключване на определени теми, там където има специфична информация, касаеща утвърдените членове е много добра. Само не знам мен като не ме е виждал никой, щот никой не иска да ми дойде на гости, кой ще ми даде препоръка.
Нощните посетители са в друга часова зона, не трябва да ви притеснява това.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот javasho » Съб Мар 03, 2012 11:25 am

Честит 3-ти март на всички от форума.Току що се регистрирах,макар че отдавна чета форума.Чудех се дали да се регистрирам
защото съм много назад с материала,но най-после реших,че е време и аз да се приобщя към гилдията.Скоро трябва да направя 56
та си мислех дали не съм попрехвърлил възрастта,но както виждам има доста на моята и около моята възраст.Привет на всички и
приятно изкарване на празника.
Аватар
javasho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот Tatul62 » Съб Мар 03, 2012 11:58 am

Честит празник и добре дошъл във форума.Огносно възрастт хич не се притеснявай ,човек се учи докато е жив.И аз почнах 50сетака миналата година,но все има какво да научи човек.Поздрави и успехи. y7y7y7А Относно колегите в чужбина претисненията са излишни относно гарантите.
Tatul62

Мнениеот javasho » Съб Мар 03, 2012 1:06 pm

Tatul62 написа:Честит празник и добре дошъл във форума.Огносно възрастт хич не се притеснявай ,човек се учи докато е жив.И аз почнах 50сетака миналата година,но все има какво да научи човек.Поздрави и успехи. y7y7y7А Относно колегите в чужбина претисненията са излишни относно гарантите.

Благодаря за радушното посрещане.Знам,че съм на точното място.Ще помагам с каквото мога и зная.
Ако заслужа някога за парола ще помоля за такава да се опознаем.Лек ден.
Аватар
javasho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот stoyan » Съб Мар 03, 2012 1:15 pm

Честит 3-ти март на всички. Коко, нямаш грижи, идвам ти на гости 1-та седмица на април.даи един тел. на лични да се разберем. gt37e42
stoyan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот koko bg » Съб Мар 03, 2012 8:45 pm

javasho написа:Честит 3-ти март на всички от форума.Току що се регистрирах,макар че отдавна чета форума.Чудех се дали да се регистрирам
защото съм много назад с материала,но най-после реших,че е време и аз да се приобщя към гилдията.Скоро трябва да направя 56
та си мислех дали не съм попрехвърлил възрастта,но както виждам има доста на моята и около моята възраст.Привет на всички и
приятно изкарване на празника.

Честит Празник на всички.
Много добре си решил да се регистрираш, това е твоето място. Тук много неща можеш да научиш, бъди сигурен.
А това за възраста да не съм те чул повече. Младежи да ми говорят за попрехвърлили възраста, бива ли така.
Добре си дошъл.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум