Собствено Търсене

Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Re: Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Мнениеот toy1 » Сря Фев 29, 2012 8:26 pm

Здравейте аз съм сравнително нов в този форум, и като цяло само в него членувам. Много добър форум като цяло y3y3y3 .
Идеята ми е следната, ако не съм нахален разбира се би ли могло този форум да бъде заключен и всички регистрирани потребители
да плащат некъв членски внос от 2-3 до 5лв. на месец на админите или на новата организация която всички маи искаме да регистрираме. Така ще се събират парички за развитието на бъдещи начинания. Извинявам се ако съм засегнал някого y7y7y7
toy1
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот Ouzoman » Сря Фев 29, 2012 9:50 pm

toy1 написа:Здравейте аз съм сравнително нов в този форум, и като цяло само в него членувам. Много добър форум като цяло y3y3y3 .
Идеята ми е следната, ако не съм нахален разбира се би ли могло този форум да бъде заключен и всички регистрирани потребители
да плащат некъв членски внос от 2-3 до 5лв. на месец на админите или на новата организация която всички маи искаме да регистрираме. Така ще се събират парички за развитието на бъдещи начинания. Извинявам се ако съм засегнал някого y7y7y7

Глупаво е да се събират пари за форум. Не се върти света в тази посока просто y2y2y2 .
Пък и явно не си запознат точно с породата 'златотърсач' :) :) :).
За "бъдещо начинание" никой няма да даде пари никога.

На всеки форум целта му е да събира колкото се може повече потрбители и да зарибява максимално хората.
Аз твърдо седя зад тази идея. Ако от 800 регистрирани - 40 са гласували за организация, то от 1000 ще гласуват 50, от 2000 - 100 и т.н.
Но още повече съм убеден, че трябва да има и секции с ограничен достъп. Там, където хора, които са се виждали наживо по няколко пъти ще могат да споделят неща, които не искат да стават обществено достояние, хеле пък индексирани от ботовете на гугъл. Съвсем прости примери давам, лични, некасаещи златодобива: днес си взех измислен болничен, опънах келнерката в еди кое си заведение, оня (трето лице) е пръдльо или я ме вижте тука без бански. И за достъп до такава секция, според мен, ще трябват препоръките на поне 5 вече членуващи... че поне са те виждали на някоя река и не приличаш на човек с големи отклонения. И никой от останалите да не е против.
А когато стане въпроса за членски внос за организация, той ще е на годишна база, няма как хората от далече да пращат 2-5 лева, при положение че толкова ще е таксата за превода.
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот admin » Сря Фев 29, 2012 10:24 pm

Форума е безплатен и винаги ще бъде такъв,никога не е имало замисъл за събиране на пари.Моята идея когато го пуснах беше да се обменя опит,мислех че ще науча повече за златотърсачеството,да ама не-излезе че който знае нещо не го казва.Честно казано нищо не научих за златото от форума,научих много за камъните и се запознах с доста хора-което ми е достатъчно като награда за положения труд.Идеята за пускане на хора с препоръки от други колеги ми допада и ще заключа определени секции и ще се влиза само така,без гугъл и без тарикати. y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот pepi03 » Сря Фев 29, 2012 10:40 pm

admin написа:Идеята за пускане на хора с препоръки от други колеги ми допада и ще заключа определени секции и ще се влиза само така,без гугъл и без тарикати.

y1y1y1 Ми то е крайно време !
Щото вече в някой теми има доста лично инфо , да не се възползва някой който не трябва !
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот toy1 » Чет Мар 01, 2012 9:16 am

Нека да не е заключен целият форум, но може би голяма част от него трябва да бъде само за регистрирани потребители.Идеята ми за членският внос бе да се пресеят хората та да може да се споделят и по лични неща.Знаете в ква държава живеем нали, всеки трябва да даде сигурност на семейството си. Колкото до получаването на инфо както писа Admin аз писах за едни места и отзивите бяха къде е това или заведи ме там, а никва помощ за която молех, така че правете си сами изводи, щото за някой май е фикс идея да пуска само мнения за да трупа начинаещ, знаещ, експерт и така нататък, еми аз не съм от тези хора. Обичам да помагам на хората и да бъда точен спямо тях. r54wt43
toy1
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот miros » Чет Мар 01, 2012 7:55 pm

Ouzoman каза
Глупаво е да се събират пари за форум. Не се върти света в тази посока просто .
Пък и явно не си запознат точно с породата 'златотърсач' :) :) :).
За "бъдещо начинание" никой няма да даде пари никога.

На всеки форум целта му е да събира колкото се може повече потрбители и да зарибява максимално хората.
Аз твърдо седя зад тази идея. Ако от 800 регистрирани - 40 са гласували за организация, то от 1000 ще гласуват 50, от 2000 - 100 и т.н.
Но още повече съм убеден, че трябва да има и секции с ограничен достъп. Там, където хора, които са се виждали наживо по няколко пъти ще могат да споделят неща, които не искат да стават обществено достояние, хеле пък индексирани от ботовете на гугъл. Съвсем прости примери давам, лични, некасаещи златодобива: днес си взех измислен болничен, опънах келнерката в еди кое си заведение, оня (трето лице) е пръдльо или я ме вижте тука без бански. И за достъп до такава секция, според мен, ще трябват препоръките на поне 5 вече членуващи... че поне са те виждали на някоя река и не приличаш на човек с големи отклонения. И никой от останалите да не е против.
А когато стане въпроса за членски внос за организация, той ще е на годишна база, няма как хората от далече да пращат 2-5 лева, при положение че толкова ще е таксата за превода .

Съгласен съм с мнението на Ouzoman .
Във всеки форум е така , активни са не повече от 5 до 10 % от потребителите. Широк свят , има место за всички .
Колкото до дискусията по ограничаване доступа чрез заключване , моето мнение е по различно.
Ние си имаме закрит подфорум.Ние нямаме какво да крием. Форума не е секретен .А пък от мене да знаете че на този свят няма скрито покрито .Форума трябва да е отворен за всички съмишленици .

Мнението ми е че всяко затворено общество води до деградация.
Вземете пример от социализма и комунизма .

Все пак адиминстраторите и изобщо екипа на форума имат думата . Те са командирите , ние сме редниците .Ние сме потребители и моето мнение е , че нямаме право да влияеем по никакъв начин върху политиката на форума .
С една дума : всяка жаба да си знае гьола. Ние сме жабите и трябва да сме благодарни че администраторите са създали гьола , фигуративно казано.
бъдете здрави gt37e42
Нищо страшно, когато над тебе се присмиват. Много по-лошо е, когато над тебе плачат.
Аватар
miros
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Ouzoman » Чет Мар 01, 2012 9:30 pm

miros написа:Все пак адиминстраторите и изобщо екипа на форума имат думата . Те са командирите , ние сме редниците .Ние сме потребители и моето мнение е , че нямаме право да влияеем по никакъв начин върху политиката на форума .
С една дума : всяка жаба да си знае гьола. Ние сме жабите и трябва да сме благодарни че администраторите са създали гьола , фигуративно казано.
бъдете здрави gt37e42

Аз може и жаба да съм, но никой не може да ме спре да крякам колкото си искам, където намеря за добре.
На няколко пъти съм се спирал да постна нещо, само защото няма хубаво защитена секция.
//Като по самооценка, колкото и телешко да звучи - смятам че всички, с които се познавам, са наясно с вижданията ми. Един вид, ако бях гей, щяхте да знаете :). И след като аз, който претендира да говори истината поне в 99% от случаите съм стигнал до автоцензуриране само си представям какво е с останалите.
Ако щеш го разглежай като комфорт, не като гьол.
На теб как ще ти е по-приятно да си пиеш пиенето - прав на открито, дъжд, сняг, вятър или в някоя уютна сглобка, с покрив, стени, маса, пейки... А?

И обществото няма да е затворено... ще има и вход за навътре, и изход за навън.
Последна промяна Ouzoman на Чет Мар 01, 2012 10:21 pm, променена общо 1 път
Аватар
Ouzoman

Мнениеот pepi03 » Чет Мар 01, 2012 9:51 pm

miros написа:Ние си имаме закрит подфорум.

Грешка човече , само така мислиш , разгледай добре снимката :
надничане през рамото 001.JPG
надничане през рамото 001.JPG (279.25 KiB) Прегледано 3294 пъти

имам и други , ама си наясно че няма смисъл от тях !!!
А Данчо Узото е прав , че има вход , и съответно изход ,
без лоши чувства , не сме деца !!! 66551 y8y8y8
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Чет Мар 01, 2012 9:59 pm

Който знае паролата може да влезе и като гост без регистрация,в следващите заключени теми няма да може да влиза никой като гост,само трябва да видя дали има начин всеки да си има лична парола да не може да я дава на друг. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот pepi03 » Чет Мар 01, 2012 10:07 pm

Браво Админ , y1y1y1
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум