Собствено Търсене

КОЛЕГИ,ПИШЕТЕ СИ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО

Re: КОЛЕГИ,ПИШЕТЕ СИ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО

Мнениеот ivanchook69 » Чет Фев 13, 2014 7:08 pm

иван михалев софия мл. 3 мисля че е достатъчно като представяне на нов във форума
ivanchook69
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот goturbas » Пет Фев 14, 2014 12:53 am

няма как насила да накараме чотурите да пишат отдека са... :roll:
а на такива вече ни им чета постовете ни им отговарям.
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот sek..1 » Пет Фев 14, 2014 9:07 pm

goturbas написа:няма как насила да накараме чотурите да пишат отдека са... :roll:

Твое право си е да четеш каквото искаш и да "отговаряш" на когото си искаш. Това важи за всеки един и не е нужно да бием тъпана все едно сме нещо по специално от юзъра, който не е вписал местоположение! Може би и ЕГН ни трябва за да ни отговаряш? Слезте на земята моля ви, защото никой не е длъжен да пише точен адрес, а и всеки може да излъже.
sek..1
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот kir4o » Пет Фев 14, 2014 10:14 pm

66551 66551
sek..1 написа:
goturbas написа:няма как насила да накараме чотурите да пишат отдека са... :roll:

Твое право си е да четеш каквото искаш и да "отговаряш" на когото си искаш. Това важи за всеки един и не е нужно да бием тъпана все едно сме нещо по специално от юзъра, който не е вписал местоположение! Може би и ЕГН ни трябва за да ни отговаряш? Слезте на земята моля ви, защото никой не е длъжен да пише точен адрес, а и всеки може да излъже.
Много си прав колега кои на когото иска да пише, и ЕГН , номер на лична карта ако трябва а за местоположението на моето мисля да напиша Пакистан дали ще повярва някои. 66551
Аватар
kir4o
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Фев 15, 2014 3:23 pm

Смисъла да си обявиш местонахождението не е задължително, но ако някой иска да създаде контакти и се запознае с нови приятели с които да сподели хобито си не е лошо. Все пак колкото и теоритично да се коментират нещата, практиката е тази, която дава резултатите и прави удовлетворението от хобито истинско.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Пон Фев 17, 2014 10:11 pm

Админе,
всеки да праи... що ще,
има действия и противодействия...

аз хлебарките ги мразя по default!
222
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот sek..1 » Вто Фев 18, 2014 10:30 pm

goturbas написа:Админе,
всеки да праи... що ще,
има действия и противодействия...

аз хлебарките ги мразя по default!
222

Предполагам, че мен визираш готурбасче, та да ти кажа, че с твоето местоположение " sof " да се чуди човек от кой град и какво си искал да напишеш. Нищо де простено ти е. Иначе мерси за епитета "хлебарка" с това показа всъщност колко ниска класа си и наистина не си заслужава човек да обръща внимание на безмислените и бездарни пиянски постове.
sek..1
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот bibiko » Нед Фев 11, 2018 10:49 pm

Аз съм от Благоевград, живея в жк.Струмско и си ''наглеждам'' района между Благоевград и Дупница. Повечето време съм по р.Струма и макар да дава предимно микрон, поне е прилично като количество за работа с улей. Ако има някой от региона, може на лични... Поздрави! И не ме е страх, че някой ще ми окраде златото, щото първо трябва да го намери, и после да го извади.
bibiko
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Нед Фев 11, 2018 11:09 pm

bibiko написа:Аз съм от Благоевград, живея в жк.Струмско и си ''наглеждам'' района между Благоевград и Дупница. Повечето време съм по р.Струма и макар да дава предимно микрон, поне е прилично като количество за работа с улей. Ако има някой от региона, може на лични... Поздрави! И не ме е страх, че някой ще ми окраде златото, щото първо трябва да го намери, и после да го извади.

Добре дошъл при нас!
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Служебен форум