Собствено Търсене

0.75% от най-голямата европейска мина остават за нас

Re: 0.75% от най-голямата европейска мина остават за нас

Мнениеот masterrichi » Съб Авг 11, 2012 11:02 am

grozd1 написа:
masterrichi написа:Истината е че Канадците през всичките години си плащат на правителствата включително и на настоящото,проблема е че ние Българите сме овце и дупедавци.

Колега, не обиждай? Нито сме овце, нито дупедавци!Който да е след 500години робство?Златен БЪЛГАРСКИ ЛЕВ-1937- цяла европа са яли български домати и краставици.Там,на запад са се борили за техната демокрация, ание получихме готови катапулисти- от катапулт капиталист!
Истината знам че боли,ама това е реалността и фактите говорят.И ако продължаваме в същия дух на безразличие то нашите деца ги обричаме на бедност и ще се срамуват от нашето бездействие.Пишете повече по тези теми, публикувайте статиите във фейзбук ,за да могат все повече хора да се събудят от зимния си сън.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот мирослав » Съб Авг 11, 2012 5:38 pm

Не се чу отзвук от този протест,ни от нашия прокурор,ни от Европа???
Аватар
мирослав
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот saaandooo » Съб Авг 11, 2012 10:19 pm

Чета статията и неква буца ми заседа в гърлото.Не знам кво да кажа,а още по лошото е не знам кво да направя.Сипвам си една голема щото почва да ме тресе нервата.Мисля си,ако протестирам на улицата кой ще чуе .. може би тоя който обяви българските пенсионери за втора категория хора,а след известно време каза ,че в България щом си безработен значи си мързелив...Да дигаме революций,ставаме престъпници.И това не ми харесва.Трябва да има начин,ем да променим нещата,ем да сме законни.Ще си сипя още една и ще продължа да умувам...Нема да се спи и тая нощ.
и не Бог,а ние да пазим България!
Аватар
saaandooo
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Предишна

Назад към Как да го намерим.