Собствено Търсене

Как да намерим обогатено място с таблет.

Re: Как да намерим обогатено място с таблет.

Мнениеот diamond » Чет Мар 13, 2014 10:44 pm

Баце,ся ако ми кажеш и как да го вадя златото от вкъщи пред лаптопа те признавам. 222 Хубаво е всеки да си има свой си метод на търсене и промиване,ама твойто си е...Ок,я кажи и покажи по този метод колко извади?
Аватар
diamond
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пет Мар 14, 2014 7:27 am

diamond написа:Баце,ся ако ми кажеш и как да го вадя златото от вкъщи пред лаптопа те признавам. 222 Хубаво е всеки да си има свой си метод на търсене и промиване,ама твойто си е...Ок,я кажи и покажи по този метод колко извади?

И ловец и рибар съм, но не ходя за да се прехранвам от това. Така е и със хобито ми да търся злато. Просто се забавлявам и отмарям. В същото време ми е ясно колко мога да промия ако мятам с лопатата цял ден. В темата моите места посочих моята карта, на която имаше около 30 места до Монтана. Не съм посочил две, при които ако работиш сериозно със "Чапаев" 5гр. са гарантирани. p.s. Визирам метод за намиране на златоносни места и как да се стига до тях. Друг е въпроса местата златоносни ли са или слаби. Това се установява с лопата и копане 87:"Y или както се казва..."Лозето иска мотика а не молитва". y8y8y8
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот diamond » Пет Мар 14, 2014 10:53 pm

За да намериш обогатено място е по-сигурно с омнитрон или елекроскоп.Нагласяш си честотите и си ти.
Аватар
diamond
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот ReG » Вто Мар 25, 2014 3:21 pm

GOLDENBOY13 написа:... ако работиш сериозно със "Чапаев" 5гр. са гарантирани....

Това на куб. метър ли?! :)
Трябва да имаш дяволски добра заплата(респ. приходи), щом 250 лв. на ден не ги харесваш и са ти само ... хоби!

222
Аз бях най-богатият човек на света, но златото ме разори!
Аватар
ReG
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Вто Мар 25, 2014 5:36 pm

ReG написа:
GOLDENBOY13 написа:... ако работиш сериозно със "Чапаев" 5гр. са гарантирани....

Това на куб. метър ли?! :)
Трябва да имаш дяволски добра заплата(респ. приходи), щом 250 лв. на ден не ги харесваш и са ти само ... хоби!

222

Изместваш темата в друга посока, но ще ти отговоря.В неделя заведох две момчета на едно от най-богатите места в България и то около Монтана. Останаха шашнати и признаха че наистина има места с голяма концентрация на расипно злато /ще поместя клип от там/.Пазя си го и не искам да го опосквам, защото е уникално доказателство за думите ми/виж снимката по-долу добива от един леген/, но трябва всеки сам да намери своето място и темата е именно за това как да си помогнеш с таблета. И когато намериш обогатено място, тогава идва техниката, улея, "Чапаев", драгата и т.н.
P.S. Иначе от 22 години не работя за заплата а за себе си.Имам друг бизнес /това със златото ми е хоби/, както добрия рибар и запаления ловец.Експериментирам в тази област и се забавлявам с това и за това може да ме видиш запретнал ръкави и клатейки леген по реките. Ако взимах 250 лв на ден нямаше да имам средства да влагам в такива щуротии като "Чапаев". Ами една жрица на любовта драги взима повече y7y7y7 .
Прикачени файлове
от един леген.JPG
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот ReG » Пон Апр 07, 2014 2:37 pm

Евала колега, че си доверил откритието си и на други!
Това дето използваш съвременните технологии в подкрепа на хобито ти също е похвално! Макар че има стари майстори за които е достатъчно да поразгледат малко пейзажа и да ти кажат "ей там зад онзи камък ще извадиш, после иди тук, тук и тук" - и обикновено се оказват безпогрешни.
При тях "таблетът" се явява свръхпрецизна, сканираща и даннопреработваща "мозъчна програма", базираща се на дългогодишен опит и изграден нюх при който и дума не може да става за сравнение с някакви таблети! :) Иначе за останалите хора Гугъл Мап е полезно помощно средство.
Колкото до доходите, явно не всички сме надарени с такава прозорливост и далновидност като тебе, та се налага доста да се препотиме за да вържем някой-друг лев...

66551 222
Аз бях най-богатият човек на света, но златото ме разори!
Аватар
ReG
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Апр 07, 2014 8:13 pm

Reg...ако прочетеш заглавието на темата ясно ще разбереш замисъла и целта ми. Нищо ново не сам измисли. Спомням си първия път когато бях в Париж и за да стигна до Айфеловата кула доста лутане и връщане беше, макар че върха и често се показваше на хоризонта. Преди няколко години с gps-направо кацнахме пред нея. До тук е ясно. Обаче според мен с таблета имаш възможността на място да продължиш без грешка ориентацията си, и да добавиш евентуалните места за проби. Ще опитам да съм по-конкретен за какво иде реч. Мисля че сравнението със старите майстори е неудачно и никой не го отрича, но това си е за време оно. Сега възможностите и пособията са доста на по-високо технологично ниво, че е нелепо да не се използват. Ще продължа в следващия пост с конкретен пример.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот godech » Пон Апр 07, 2014 8:39 pm

Аз не мога да си купя стар маистор със нюх и затова мисля да си взема таблет ха ха ха y2y2y2
Mtel;0885297985
Globul;0895741915
Радо
Аватар
godech
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Апр 07, 2014 9:00 pm

Ето две снимки на мястото. Снимката е обработена по спектрален начин с таблета. Мисля че е ясно къде да копнешза проба.
Прикачени файлове
natural.jpg
prerabotena.jpg
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Апр 07, 2014 9:05 pm

Да предположим че си вече на мястото и веднага виждаш къде старото корито е насложило по-различен нюанс.Изпратет ми ваше място и ще ви върна обработена снимка на която ясно ще личат евентуалните места.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Как да го намерим.