Собствено Търсене

До всички колеги.

До всички колеги.

Мнениеот admin » Чет Яну 23, 2014 6:43 pm

Здравейте на всички ! y8y8y8 Пиша в тази тема защото всъщност ние всички сме в този форум, защото ни обединяват общи интереси и хоби за което е създаден преди време този форум и в този смисъл ние всички тук сме колеги. Нарочно изчаках малко време за да се поуспокоят страстите и духовете за да се представя на тези които не ме познават, а защо не и на тези които си мислят че е така.Да изложа своите виждания за бъдещето на форума и насоката в която съм избрал да се развие . Да ви уверя че идеите ми за това са искрени и честни и че искам форума да се превърне най-вече в забавно, интересно и поучително-образователно място, където всеки освен да се разтоварва а и да намери всичко което го интересува и е полезно за него.
Както се казва в една тибетска мисъл..."Който е изминал по-голямата част от пътя..той носи по-голямата отговорност", та така и аз вече съм почти на 53 години и като се замисля колко "поразии" съм направил y2y2y2 искрено се надявам тази да не е поредната y6y6y6 .Та уповавайки се на житейския си опит, това би трябвало да е показателно че повече от човешките мисли, страсти и вълнения от живота не са ми чужди и именно това ще използвам като критерии за промяната на форума.За мен ще кажа че съм бивш музикант по образование и призвание и /мога да свиря на 24 муз. инструмента на крава да пие вода /y2y2y2 в тон с Европейските директиви и настоящ машиностроител / бастисал много тонове желязо/и много инженерски дипломи , който лети с парапланер, ловец и рибар и най-вече автомобилен състезател от националния шампионат в дисциплините Раликрос, Автокрос а от тази година и в Пистовия шампионат на България.Е последните 2 години и активен златотърсач който не се хвали като другите че намира много злато, защото ще го обложат с данъци а като го намери си го връща обратно в реката като онези рибари по Дискавъри y2y2y2 .Майтапя се разбира се.Толкоз за мен ако някой го интересува нещо около моята личност може свободна да ми пише на лични.
Повеяето колеги смятат че форума е специализиран и всичко трябва да е свързано със злато, сребро, диаманти,метеорити и т.н. Да така е, но аз като човек с музикално образование който 24 години е свирил от които 12 е бил в шоубизнеса и на сцената, смятам да пречупя онова строго възпитателно и образователно виждане по казуса и да му придам по-забавен вид, защото смятам че ако не се смеем, веселим и не гледаме от веселата страна на нещата ние просто като едно време в Клондайк ще излизаме за злато 3-ма а ще се връщаме двама y2y2y2 .За това смятам да поотпусна малко чувството за хумор, защото тук наистина има зевзеци, които да веселят аудиторията. Е ....нищо лошо няма и да ни учат и поучават, но умерено и така че не да ни е скучно , интересно и забавно.Сериозните теми и дискусии си остават естествено. Ето какво съм намислил като начало:
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Бар Наздраве" . Това ще представлява място което ще отваря мисля за сега след 20.00 часа. В него всеки може да влезе, да "пийне по едно", да бърбори , дискутира и да спори с тези с които е на маса. Дори ако се прекали с "алкохола" може да има счупени бутилки, маси и столове. Масите ще са четворка, така че ако някой реши да досажда на съседната маса може и до бой да се стигне.Това ще е мястото за по-емоционалните и любителите на по-остри реплики. А...забравих и клюкарите y6y6y6 Но на сутринта бара ще затворя примерно в 8.00 и чистачката /модератор/ ще изчисти терена от счупени бутилки,разлята бира, фасове и на следващия ден бара ще посреща гостите чист и проветрен.
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Играта на Форума". Това ще представлява онлайн игра, която ще се играе в определен ден всяка седмица.Победителите от седмичните кръгове ще имат малък финал на края на месеца. А на края на годината победителите от месечните кръгове ще се борят на "Големия финал". Победителите от всички състезания ще получават награди.А на големия финал наградата ще е наистина голяма.Така смятам че интелекта, общата култура и знанията ще отличат тези които ги притежават.В момента с модераторите обсъждаме правилата и много скоро ще започнем.
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Всичко е митове и легенди". В него всеки който се интересува от заровени съкровища, митове, случки, легенди, битки, тайни места, обречени иманета , древни племена и древни астронавти ще може да дискутира и да защити своя теза или да разкаже случка а и да поспори за истината, която ще е някъде в миналото.
Имам и още няколко идеи, но са още зелени и ще трябва време.Моля някой ако има предложения и мнения по изложените от мен идеи нека ми пише на лични. Надявам се на още малко време за да изпипам нещата както трябва. Но за това ми е нужна и вашата подкрепа а най-вече позитивното отношение към мен което е основен стимул. Убеден съм че вашия интелект и знания без които този форум няма да е същия ще са фактора за високото му ниво или с две думи отиваме 3-ма да дирим злато а се връщаме много повече.Просто сме се намерили! y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: До всички колеги.

Мнениеот Balkan » Чет Яну 23, 2014 8:57 pm

222 И аз повтарям понякога 222 кога 100 грама , кога нещо друго ...... y2y2y2 ;)

п.п. верно си артист , споко , аз те разбирам y7y7y7
Аватар
Balkan
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот speedybg » Пет Яну 24, 2014 1:36 am

идеите ти са перфектни и в подходящо време y7y7y7 поздрави от колега контрабасист y2y2y2 време е форума,да се раздвижи.не,че е скучен,но идеите ти ще го раздвижат позитивно y3y3y3
Аватар
speedybg
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот masterrichi » Пет Яну 24, 2014 9:40 am

Андрей чест ти прави това изказване,форума наистина имаше нужда от освежаване,не знам кои са новите модератори но някой от старите доста добре си вършеха работата. 6Т&%$
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот romfey » Пон Яну 27, 2014 9:37 am

Айдеее, Ричито пак започна да се мазни на шефовете. Да не би да искаш да си модератор отново? И отново да сееш раздор във форума.
Аватар
romfey
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот masterrichi » Пон Яну 27, 2014 10:05 am

Ромфи уникален си, Андрей още в началото ми предложи но отказах тъй като времето ми е ограничето.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот romfey » Сря Яну 29, 2014 7:56 pm

Явно не си устоял на съблазанта да бъдеш модератор и си игнорирал дори работата си. Сега очакваме от теб активност, добронамереност, по-високо познание на материята и поведение на добър стар модератор. 67ъе^&
Аватар
romfey
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот masterrichi » Сря Яну 29, 2014 8:18 pm

Romfey за нарушаване на т.1,т.8 и т.11.от правилника, получаваш официално предупреждение,при следващо нарушение получаваш окончателен БАН.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Сря Яну 29, 2014 8:34 pm

romfey написа:Явно не си устоял на съблазанта да бъдеш модератор и си игнорирал дори работата си. Сега очакваме от теб активност, добронамереност, по-високо познание на материята и поведение на добър стар модератор. 67ъе^&

А аз очаквам от Вас, въпреки че не се познаваме също добронамереност, активност в положителна насока и доказване на високо познание на материята. Мисля че така само може да докажете съмненията си относно избора ми. 66551
Моля да не спамите тази тема, защото тя е по-скоро за съобщения и информация към потребителите отколкото за лични нападки, които пък са нежелана проява и за това са забранени. Още един път се надявам на разбиране. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот antonstanev77 » Нед Мар 30, 2014 4:59 pm

antonstanev77 написа:
здравеите казвам се антон и живея в германия от 12 години щте си копувам оригинална плаваща драга на кеене и голд троммел
търся си приатели в българия с които може да работим и да изкарваме пари заедно но има малак проблем
трябва ми човек които може да изкара необходимите документи за да нямаме проблеми с държавните органи
и да има място за спане имам къща в гр.Левски и апартамент в гр.Девня ама в тези раиони няма злато
може би в раиона на Монтана или около трънско
ще инвестирам около 5000 евро и искам всичко да е законно
ако има ниякои които иска да работим заедно нека да ми пише
скаипа ми е Anton.stanev77 и тел. 004917677605453 драгета ми ще пристигне след месец около началото на месец маи 2014
antonstanev77
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Следваща

Назад към Как да го намерим.