Собствено Търсене

,,златни звезди,,

,,златни звезди,,

Мнениеот italianeca » Сря Яну 15, 2014 11:12 pm

Относно звездичките под снимките или липсващите такива -какво значи начинаещ напреднал майстор експерт или ебаси златара.какьв е критерия на оценяване ,,озвездяване,,.това да не е алеята на славата в холивуд.И сьм сигурен ,че сред озвездените има и хора които и един грам злато не са извадили.И още нещо Като идея- направете някаква опция за качване на снимки и видео от мобилни телефони.само ако е вьзможно.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Re: ,,златни звезди,,

Мнениеот ktamen » Сря Яну 15, 2014 11:49 pm

Звездичките се дават за брой мнения (с някои изключения, например Живка или Рафинатора, но те са действително експерти в своята област и на тях и по 20 звездички да им сложат пак ще са малко), прав си, че не отразяват кой колко е извадил, но това май и не е толкова важно. Мисля, че като направиш 500 мнения и ти ще имаш пълен комплект. За съжаление обаче и тогава няма да ти отпуснат заплата от форума y2y2y2
Аватар
ktamen
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот eli » Чет Яну 16, 2014 5:47 am

Казах си,че няма да пиша повече,ама....
Ето тази тема е поредното потвърждение на думите ми от предния пост:
Италиянец,защо пусна нова тема и то,в този форум,след като в Служебен има създадени няколко теми за тази цел :?:
На всичкото отгоре,въпроса със звездите вече е разискван,ама кой ли да ползва търсачката,така е по-лесно...

viewtopic.php?f=21&t=2057
viewtopic.php?f=21&t=2095
viewtopic.php?f=21&t=40
y6y6y6 y6y6y6 y6y6y6
Сега тази тема няма да я трия и няма да местя мнения!Оставям я!Постепенно ще се съберат още,и още,и още....и в един прекрасен момент,когато кашата стане пълна и не можете да намерите това,което търсите,тогава ще се сетите,евентуално,за думите ми и за смисъла на модераторската работа и ще започнете сами да се контролирате и да внимавате къде и какво пишете!Ако Ви пука,естествено!
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот lazar68 » Чет Яну 16, 2014 10:58 am

Колега italianeca ,
правилата касаещи "звездичките' са приети мнооого преди да се регистрирате тук :!: .
Бяха обсъждани многократно и в крайна сметка Админинстрацията ги прие така , както ги виждате днес .
Аз не държа никак на моите , ако имате желание за "златни" звездички , ще помоля Админ да Ви прехвърли моите "звезди", щото аз не съм " ба.ти златара " . 222
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haifisch » Чет Яну 16, 2014 12:30 pm

Ще използвам темата за да помоля за помощ някой от модераторите. Имам кратичък и добре обоснован въпрос на който сам не мога да намеря решение. Ако някой реши да се отзове ще му пиша на лични. Предварително благодаря.
Не харесвам всички и не държа всички да ме харесват!
https://www.youtube.com/watch?v=h-q3jKqpn_Q
Аватар
haifisch
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Яну 16, 2014 12:44 pm

lazar68 написа:Колега italianeca ,
правилата касаещи "звездичките' са приети мнооого преди да се регистрирате тук :!: .
Бяха обсъждани многократно и в крайна сметка Админинстрацията ги прие така , както ги виждате днес .
Аз не държа никак на моите , ако имате желание за "златни" звездички , ще помоля Админ да Ви прехвърли моите "звезди", щото аз не съм " ба.ти златара " . 222

Не са ми притрябвали звездички.просто няма логика.евентуално някой начинаещ Би се подвел или убьркал от мнение или сьвет на експерт.злато си Вадя и без звездички.даже в доказано несьдьржащи злато реки.визирам река сабато Италия. !!23k
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот lazar68 » Чет Яну 16, 2014 1:25 pm

italianeca написа:
lazar68 написа:Колега italianeca ,

Не са ми притрябвали звездички.просто няма логика.евентуално някой начинаещ Би се подвел или убьркал от мнение или сьвет на експерт.злато си Вадя и без звездички.даже в доказано несьдьржащи злато реки.визирам река сабато Италия. !!23k

По принцип сте прав y7y7y7 . Само че, Админ знае много добре, кои хора ( изключвам себе си , аз не се имам за "експерт" ) няма да подведат начинаещите колеги и точно поради тази причина "греят" в златни зведи . Останалите звезди се слагат за активност във форума и нямат никаква връзка с компетентността на колегите . Общо взето ,от няколко поста всеки средно интелигентен човек може да си направи изводи ,кой стои отсреща и съответно да му се доверява или не ..
Радвам се за Вас , че успявате да вадите злато и от реки със слаба концентрация y7y7y7 , явно сте знаещ и при това положение , спокойно може да помагате на начинаещите . 222 Успех през новата година 65ft:"? !
Sol lucet omnibus
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот lazar68 » Чет Яну 16, 2014 1:29 pm

st_hristov написа:Ще използвам темата за да помоля за помощ някой от модераторите. Имам кратичък и добре обоснован въпрос на който сам не мога да намеря решение. Ако някой реши да се отзове ще му пиша на лични. Предварително благодаря.

Колега , тази тема си е просто "спам " , така че , питайте спокойно , а ще се намери колега от администрацията ,който да Ви помогне y8y8y8 .
Sol lucet omnibus
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Чет Яну 16, 2014 1:31 pm

st_hristov написа:Ще използвам темата за да помоля за помощ някой от модераторите. Имам кратичък и добре обоснован въпрос на който сам не мога да намеря решение. Ако някой реши да се отзове ще му пиша на лични. Предварително благодаря.

Казвай
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Чет Яну 16, 2014 1:49 pm

italianeca написа:Не са ми притрябвали звездички.просто няма логика.евентуално някой начинаещ Би се подвел или убьркал от мнение или сьвет на експерт.злато си Вадя и без звездички.даже в доказано несьдьржащи злато реки.визирам река сабато Италия. !!23k

Аз рядко се заяждам без причина, ама сега ще го направя.
Защо не отговори на въпросите на Ели? Щото нямаш адекватен отговор ли? Защо след като ти бяха посочени теми в другите раздели не продължи да пишеш там? Какво общо има темата с проучването на златото, в който раздел си я пуснал? Изобщо правилата чел ли ги?

А по повод на горенаписанато - любопитно ми е къде са тези реки, в които ДОКАЗАНО няма злато, ако ще да са и на Марс. И като ДОКАЗАНО няма ти какво - носиш го до там преди да го намериш ли?

Стига толкова спам в този раздел. Ако някой има някакви други въпроси към модератори, администратори, правила, горещото време в Австралия и снега в Канада - има си съответните раздели
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Назад към Как да го намерим.