Собствено Търсене

Стакевска река

Стакевска река

Мнениеот darvara71 » Чет Сеп 24, 2015 1:56 pm

Здравейте y8y8y8 ,има ли злато около Белоградчик и района и ако има някой който да покаже как стават нещата на терен да пише.Аз от скоро ходя по реката и имам известни успехи но сам е трудно да се !!23k .
darvara71
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Стакевска река

Мнениеот admin » Пет Сеп 25, 2015 5:53 am

darvara71 написа:Здравейте y8y8y8 ,има ли злато около Белоградчик и района и ако има някой който да покаже как стават нещата на терен да пише.Аз от скоро ходя по реката и имам известни успехи но сам е трудно да се !!23k .

В събота /утре/ имаме намерение да се разровим там. Ако желаеш може да се включиш към нас. Ще останеш доволен. y7y7y7 Обади ми се по тел. да се уточним.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Стакевска река - Чупренска река

Мнениеот Znahara555 » Сря Фев 24, 2016 1:02 pm

Колеги, като ходите в този край , интересува ме Чупренска река - над и под селото. В древността доста злато се е вадело там.
Аватар
Znahara555
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Re: Стакевска река - Чупренска река

Мнениеот admin » Чет Фев 25, 2016 8:12 pm

Znahara555 написа:Колеги, като ходите в този край , интересува ме Чупренска река - над и под селото. В древността доста злато се е вадело там.

"Всичко е митове и легенди". Скоро шетахме там и няма нищо. 666
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Назад към Карта на златоносните реки и места .