Собствено Търсене

Моите места.

Re: Моите места.

Мнениеот toney14 » Пет Дек 27, 2013 7:49 pm

Уж много колеги тук,но няма много желаещи да споделят добри места за промиване y2y2y2 !
Аватар
toney14
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот toney14 » Чет Фев 27, 2014 6:44 am

Здравеите и от мен!
За6то не дадете малко инфо за мястото кадето намирате тези кварцове та да идем и ние да опитаме как е?
Аватар
toney14
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 4:40 pm

BOEING777 написа:
marian66 написа:
haplio написа: А само да попитам, като си промивал в Гърция - как седи въпросът законово там?

За морето незнам,по-реките е забранено със сигурност!

Явно и в гръцкия парламент, ги е шубе, както и в българския, да не вземем да забогатееме, че току-виж ни дошли по-добри идеи в главите и сме спретнали един качествен преврат y2y2y2 , та затова, забраняват да се рие по реките y2y2y2 По-важното е, на народа да му се такова мамата, та да не може да се прехранва нормално, а да трябва да ходиме да задлъжняваме на банките, та да ни сринат и тялом и духом. Да им го на таковам. Или пък не, че може да почнат да се множат y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2

Натаковай им го,тия у парламенто са ялови и нема да фанат. y2y2y2 y2y2y2
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Moto » Пон Мар 03, 2014 11:06 pm

Отварям темата в която се надявам всеки да покаже своите места и така смятам че по-истински и вярно ще можем да продължим с нашето хоби.Примерите и съветите няма да са голословни. За моите места, които сам съм открил мога да дам съвет как, с какво и кога може да се пробват и работят
Евала ! Такива хора трябва да има y1y1y1
Festina lente!
Аватар
Moto
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Вто Мар 04, 2014 8:37 pm

Благодаря! Нека който иска да посети нашия край да ми пише на лични и ще му постна някои добри места , а защо ли не да идем заедно. y7y7y7 В събота подготвям голямо сафари и ще е интересно.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Silvar » Вто Мар 04, 2014 10:18 pm

GOLDENBOY13 написа:Благодаря! Нека който иска да посети нашия край да ми пише на лични и ще му постна някои добри места , а защо ли не да идем заедно. y7y7y7 В събота подготвям голямо сафари и ще е интересно.

Браво,и ще чакаме снимки от северозапада. y5y5y5 7ъ;ШП !!23k
Silvar
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Вто Юни 17, 2014 9:44 pm

Продължавам да дарявам от моите места. Миналия уикенд бях в Панагюрище и използвах 2-3 часа свободно време и се порових малко по реката под с. Бъта. Ето едно добро място от което излязоха около стотина златинки от които имаше и доста над милиметър. Установих че златото е под големите камъни край брега. Има ги доста. Ако идете на мястото лесно ще го намерите. Следете отсрещния бряг и ще видите три камъка един върху друг.Това е и моя знак.Следвайте същия стил на работа към другите камъни и ще постигнете добри резултати. В реката има и доста добри и интересни колекционерски камъни.
Ето карта на мястото.
p.s. Хотела "Каменград" е добър и механата' Старата къща" също. Непременно пак ще посетя този край. y8y8y8
Прикачени файлове
мастото1.jpg
мастото.jpg
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Сря Юли 16, 2014 8:43 pm

Този уикенд Монтанската група ще шета около в Сл. Бряг. Ако има някой желаещ да пошетаме из района заедно да се обади. тел. ми е 0888494116 . Има набелязани няколко места за проби.Транспорта е от мен. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Юли 28, 2014 9:34 am

Ето едно ново добро място което вчера намерих . Намира се на реката която идва от с.Чупрене. Идеално е за инжектор и драга.Има винаги достатъчно вода. На тази река ще направим голдсафарито през август. y8y8y8
Прикачени файлове
Чупрене 1.jpg
Чупрене.jpg
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Авг 04, 2014 9:18 pm

За зле или за добре реките са пълноводни, което е пречка за търсене и промиване. Но този факт е преимущество и добър шанс за тестване на места и дерета, които на практика са сухи и само в ранна пролет при топенето на снега има вода и то малка. Сега е момента да се обходят и опробват именно тези места. Търсета на Гугъл мапс дълги дерета с големи водосборни зони и тръгвайте от ниската част, гъдето се разливат.Като вървите нагоре проверявайте притоците, където се вливат и местата след тях, защото най-често един от тези притоци е залтоносния и така ще откриете вашето богато място и при следващия дъжд ще знаете тактиката и начина как да го изработите. y8y8y8
Ето едно ново място, което никой преди мен не знаеше а и как да предположиш че има злато в такава малка рекичка, която почти винаги е суха. 666 Намира се на пътя между Вършец и Монтана.
Прикачени файлове
МЯСТОТО2.jpg
МЯСТОТО.jpg
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Карта на златоносните реки и места .