Собствено Търсене

Новия модел от серията "GOLDENBOY expert".

всичко за марката Plastica-m

Re: Новия модел от серията "GOLDENBOY expert".

Мнениеот admin » Пет Апр 29, 2016 6:13 pm

Цената на новия Голденбой е 35лв.Вижте из нета дистрибуторите или в продавалник. Но след месец ще е готова и решетката без която според мен легена няма да е пълноценен. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Пет Апр 29, 2016 6:16 pm

браво!

дай фотоси на каквото има за разчистване...
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот jokko1 » Пет Апр 29, 2016 7:20 pm

admin написа:
jokko1 написа:Така и така както изглежда ще се заформи търг.
Давам 70лв. Еконта разбира се за моя сметка.

КОйто изпревари-той натовари y7y7y7 . Давайте адрес за изпращане. Имам още двайсетина неща за продаване на нето цена.

Еконт ул.Любляна38 Георги Бъчваров 0888 654 054
Пусни списък и снимки на непотребните ти неща на някой може да му трябват точно те.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот rumkos85 » Съб Апр 30, 2016 1:11 pm

Еееййй всеки гледа да те прецака. Иначе се бараме "джентълмени". Е jokko1 - губиш подръжник и клиент.
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот jokko1 » Съб Апр 30, 2016 5:12 pm

rumkos85 написа:Еееййй всеки гледа да те прецака. Иначе се бараме "джентълмени". Е jokko1 - губиш подръжник и клиент.

Ей приятелю даже не те познавам за това не разбирам от какво си засегнат.Но като виждам реакцията ти за сетен път се убеждавам в правотата на твърденито че: мойта кожа си ми е най близка.
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот rumkos85 » Съб Апр 30, 2016 7:35 pm

Или си заложил "мина"в тая драга и си я продал на админа и сега искаш друг да не разбере.
Или с админа го играете на добрия и лошия....
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот jokko1 » Нед Май 01, 2016 2:00 am

Иска ми се с админа да го играеме на добрия и лошия ама никой от тия които са отдавна тука няма да се върже и да го повярва. С админа имаме някой принципни несъгласия което обаче не ми пречи да уважавам неговата последователност в посоката която е избрал.
Колкото до твоето определение за мен ДЖЕНТЪЛМЕН в кавички се почувствах някакси засегнат и се чувствам задължен да внеса яснота.
Ако ти си този мой загубен потенциален КЛИЕНТ който ми се обади преди около месец време когато Лазар беше качил едни снимки на неговата драга която аз му правех качени в един от другите форуми и ме питаше дали мога да ти направя същата и колко би ти струвало удоволствието се чувствам задължен да поясня зараждащата се интрига.
Когато ми се обади с въпроса мога ли да ти направя такава драга и колко би ти струвало в разгвора който проведохме стана ясно че амбицийте които имаш са доста големи и искаш да работиш с помпа 2 цола и инжектор 2 или 3 цола и аз ти обясних че точно тази драга която си харесал не твоят правилен избор.Струва ми се че постъпих достатъчно честно и почтено. Спокойно можех да ти спретна една такава и да ти взема парите а после ти да си трошиш главата и да се чудиш що работите с някой друг заедно на едно и също място а той вади повече от тебе.След което ти казах колко точно са му стрували на Лазар материалите и железарската работа за направа на драгата от подцинкована ламарина а именно около 80-100лв. плюс моят труд за да можеш да си пресметнеш колко би ти стувала на тебе в зависимост от това какъв материал за направа ще си избереш и ако аз съм твоя човек да ми се обадиш.След това ти изчезна и до този момент не знаех нищо за теб.Както се казва ни вест ни кост.

Сега ми се иска да се върнем на определението ДЖЕНТЪЛМЕН в кавички.
Както стана ясно искаш да купиш драга от Андрей да смешна цена която съм сигурен че нито си виждал нито имаш идея как изгежда.Само аз знам какво точно представлява и какво може тази драгичка защото аз съм я правил.Да не говорим че по никакъв начин не се връзва с твоитте гоеми амбиций.Втози ред на мисли излиза че искаш да купиш нещо което въобще не знаеш как изглежда и не ти е нужно само и единствено защото е обявено на смешно ниска цена.
Не трябва човек да е мого умен за да се сети че тази драга ще се появи в бизко бъдеще в раздела за продажби или на този форум или на другите подобни с обяснението че минаваш на по голямо оборудване и вече не ти трябва.Излиза че ти не си разочарован от това че няма да се сдобиеш с необходимото оборудване а от това че няма да изкараш някакави кинти от някаква случайност в която аз се набърках.
Аман от търговци бе.
Прекалено от скоро си тук за да знаеш че точно тази драга за мен лично има съвсем друга стойност която няма нищо общо с парите .
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот rumkos85 » Нед Май 01, 2016 2:07 pm

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот rumkos85 » Вто Май 03, 2016 12:48 pm

"сития на гладния не вярва" За да ти поръчам драгата трябваше да отделя сумата от пенсията (няма как да стане от една )
Видя се кой е търговец ( продаваш,купуваш си я ефтинко и пак я продаваш скъпичко .....) y2y2y2
За да си ДЖЕНТЪЛМЕН без кавички - върни си парите на човека с 20 лв неустойка.
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот rumkos85 » Вто Май 03, 2016 12:56 pm

Моля за извинение,че оспамих темата.
Моля да се разчисти цялата тая простотия която сътворих.
rumkos85
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

ПредишнаСледваща

Назад към KOLEV & CO ltd.