Собствено Търсене

"GS-6X" промишлен сепаратор за промиване.

всичко за марката Plastica-m

"GS-6X" промишлен сепаратор за промиване.

Мнениеот admin » Вто Авг 19, 2014 12:25 pm

В началото на тази година "Колев и КО "ООД получи поръчка за изработка на промишлена инсталация за сепариране на речно злато. Инсталацията представлява приемно отделение 2х2 метра с разделно отсяване на грубо и ситно /5мм/ фракция. Цялото отделение вибрира с което се ускорява сеенето. Отсятата фракция пада в бункер от който фракцията се разпределя на шестте тромела, които са от познатия тип на предишните разработки.Цялата инсталация ще бъде монтирана на камион Мерцедес 417 дълга база. Ето снимки на проекта, който трябва да е завършен до края на месеца. Следва продължение.....
Прикачени файлове
GS-6X 4.jpg
GS-6X 3.jpg
GS-6X 2.jpg
GS-6X.jpg
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: "GS-6X" промишлен сепаратор за промиване.

Мнениеот marian66 » Вто Авг 19, 2014 8:41 pm

Няма как да не отбележа,че ентусиазма ти е огромен и несломим.
От мен Адмирации y3y3y3
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Чет Авг 21, 2014 2:40 pm

marian66 написа:Няма как да не отбележа,че ентусиазма ти е огромен и несломим.
От мен Адмирации y3y3y3

Аз пък се чудя на огромния и несломим ентусиазъм на "критиците " ми y6y6y6 ,защото и без техните "напъни" всичко си върви както аз си знам 777 . Просто съм явно голямо магаре което "Ни се води.....ни се...."
P.S. Изказвам най искрени благодарности на "форума на Репата" за рекламата и пиара който ми прави. r54wt43 Хората са казали.."Старата любов -ръжда не хваща". Ели...! Не този а следващия уикенд съм на Албена. Ще направим излет с Варненската група! y8y8y8 y8y8y8 y8y8y8 .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Сря Сеп 17, 2014 3:38 pm

Вече инсталацията е окончателно готова.Остава да се монтира на камиона. Тези дни ще и правим тест на живо. 666
А и това не е един прост поцинкован улей , макар и да е сгънат от Репата. y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
Прикачени файлове
GS6X3.JPG
GS6X2.JPG
GS6X1.JPG
GS6X.JPG
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Съб Дек 13, 2014 6:03 pm

Първата инсталация от този тип не само в Българиа , но и в света вече е факт. Вече е готова и днес и направихме последния тест преди да замина по направление.Базирахме я на камион, на който ще работи и ще бъде по-мобилна. Ето снимки и клип от теста. y4y4y4
Получи се доста сериозна кнфигурация която нарекохме "GS-6X profi". Следват изпитанията за издръжливост и после серийно производство.
y2y2y2 На първата снимка Вени Чакала е доста щастлив и сякаш си казва..."Богати сме, край на мизерията и нищетата" y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
Прикачени файлове
ГС 6Х 5.jpg
ГС 6Х 5.jpg (155.1 KiB) Прегледано 5114 пъти
ГС 6Х 4.jpg
ГС 6Х 4.jpg (139.71 KiB) Прегледано 5114 пъти
ГС 6Х 3.jpg
ГС 6Х 3.jpg (143.04 KiB) Прегледано 5114 пъти
ГС 6Х 2.jpg
ГС 6Х 2.jpg (149.75 KiB) Прегледано 5114 пъти
ГС 6Х.jpg
ГС 6Х.jpg (132.18 KiB) Прегледано 5114 пъти
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Съб Дек 13, 2014 6:25 pm

Ето и клиповете. https://www.youtube.com/watch?v=7CKq1WG ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=GtDB3o_ ... e=youtu.be
Сега вече ще разберете смисъла на девиза с червените букви отдолу.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот chakala » Съб Дек 13, 2014 10:02 pm

Ами да така е 777 богати сме ако не с пари с мерака и душите си 777 .
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот goturbas » Сря Яну 28, 2015 12:53 pm

браво y3y3y3
чак сега видях това сериозно постижение и съоражение...
:grin:
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Сря Яну 28, 2015 8:55 pm

goturbas написа:браво y3y3y3
чак сега видях това сериозно постижение и съоражение...
:grin:

Благодаря! Оказа се че трябва по-ситна горна решетка, за да не се задръства . Днес я изпратихме а през уикенда ще бъда там и ще дам инфо за експлоатацията. y8y8y8 Все си мисля че ще е като по-Дискавъри и ще има много трошки, но ако пада жълто си е бял кахър. y6y6y6 А и новия ми девиз ще излезе много актуален че ..."И най-способният може само толкова , колкото технологиите с които разполага." Това естествено не важи за някои примитивни дървени философи ,които са доволни да гледат с едното око или да ходят на един крак като рекламират китайски изтривалки y4y4y4 . Но ние продължаваме напред и все напред.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Чет Яну 29, 2015 1:47 pm

Като бивш системен инженер и настоящ копач, гледащ филмчетата за колегите отвъд океана,
смятам, че всички чувствителни възли(на трошене, от умора на метала, вибрации или друго...) трябва да са
лесно достъпни и бързо заменяеми със стандартни възли( както имаше ремонтни китове на ссср изделията
в соца), вижда се че и Клондайкските тигри от трето поколение така подхождат...
66551
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Назад към KOLEV & CO ltd.