Собствено Търсене

Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

всичко за марката Plastica-m

Re: Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

Мнениеот ktamen » Сря Мар 13, 2013 12:22 am

Andrey13 написа: съм толерантен, някои тук просто преминават границата на търпимото

Не знам какво разбираш под толерантност, но да напишеш в публичен форум за някой напълно непознат, че си чул отнякъде си еди какво си, а той после нека доказва, че няма сестра - Това никак не е толерантно, а си е клеветничество.
Явно си свикнал да общуваш с работниците си, на които плащаш заплати и които едва ли ти възразяват за нещо. И сега се изненадваш, че има неверници, които не приемат за достатъчни думите ти, че машината е перфектна, с голяма производителност и хваща всичко и си позволяват да искат по-надеждни тестове и доказателства.
Ако искаш да получиш уважение от някой - дай му и ти дължимото уважение.
Аватар
ktamen
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Мар 13, 2013 7:59 am

ktamen написа:
Andrey13 написа: съм толерантен, някои тук просто преминават границата на търпимото

Не знам какво разбираш под толерантност, но да напишеш в публичен форум за някой напълно непознат, че си чул отнякъде си еди какво си, а той после нека доказва, че няма сестра - Това никак не е толерантно, а си е клеветничество.
Явно си свикнал да общуваш с работниците си, на които плащаш заплати и които едва ли ти възразяват за нещо. И сега се изненадваш, че има неверници, които не приемат за достатъчни думите ти, че машината е перфектна, с голяма производителност и хваща всичко и си позволяват да искат по-надеждни тестове и доказателства.
Ако искаш да получиш уважение от някой - дай му и ти дължимото уважение.

Нама да падам толкова низко, за да се конкретизирам и клеветата да се превърне в клюка и после в истина и т.н., но ако си прочетеш постовете в темата ми ще разбереш, защо така реагирам. Нали ти е ясно , че няма как срещу това, аз да стоя с наведена глава скромно и срамежливо. y8y8y8
Последна промяна GOLDENBOY13 на Сря Мар 13, 2013 9:09 am, променена общо 1 път
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Сря Мар 13, 2013 8:07 am

Темата е тест на Хеликс сепаратор!
И понеже аз нямам впечатления как работи това,като вляза,очаквам да прочета тестове и да си направя заключенията за себе си, а не само да чета взаимни нападки. Та,за 3-ти път - ако някой ще пише по темата да го прави, но всяко следващо мнение,обясняващо как някой нищо не разбира ще го трия!
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Мар 13, 2013 9:22 am

Ще споделям идеи и ще отговарям само на конструктивни въпроси и мнения, защото мисля че има какво все още да се направи и доосъвършенства в областта на сепарирането и специално на този метод. Чакам предложения и идеи, които съм готов да реализирам експериментирам, стига да са убедителни и смислени в техническо отношение, защото наука няма за всичко.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Сря Мар 13, 2013 9:35 am

Andrey13 написа: ..всякакви нападки подигравки и какви ли не закачки..

Такива повече няма да има,защото ако продължите в същия дух,ще заключа темата и приключваме въпроса с тестовете!
От тук нататък само конструктивен диалог и проява на търпимост към всяко едно мнение :!:

п.с. В по-горен пост бях написала "Много Ви моля".В този,тези думи не съществуват!
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Мар 17, 2013 6:59 pm

След седмица ще има тест на сепаратора без вода. Вместо вода, ще ползвам въздушна струя. Проблема който очаквам е дебита, защото за да се постигне плътността на водата си трябва налягане и дебит или с други думи през 50 отвора ф 4 трябва въздушна струя, която да връща фракцията и да я държе в дъното на канала. Преди час се разходих и намерих място със полусух материал и с наличие на магнетит и дори имаше една златинка. Първо го пресях, после с пана го третирах подобно като все едно има вода и останалия материал го преплавих и....се получи.
Ако Хеликса достигне до тази фракция която постигнах с пана, значи ще стане.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот saaandooo » Пет Мар 22, 2013 4:09 pm

Е не,това ми идва в повече y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 Стиляне брат това е за раздел вицове!
и не Бог,а ние да пазим България!
Аватар
saaandooo
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот yavor_penev » Пет Мар 22, 2013 4:49 pm

saaandooo написа:Е не,това ми идва в повече y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 Стиляне брат това е за раздел вицове!

Кое е виц?
Това че машината търси златото сама, или че е напълно законно, или и двете? 333 y6y6y6
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот haplio » Пет Мар 22, 2013 5:00 pm

Само моля да не изместваме темата - ако някой е направил нови тестове - да каже
А това дали е законно - цял раздел си имаме, къде да го дискутираме

И отново - БЕЗ НАПАДКИ!
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Пет Мар 22, 2013 5:08 pm

haplio написа:Само моля да не изместваме темата - ако някой е направил нови тестове - да каже
А това дали е законно - цял раздел си имаме, къде да го дискутираме

И отново - БЕЗ НАПАДКИ!

Хаплио, няма нападки към никой...просто дебат по извадката свързана и със сепаратора и със други неща ... или и тази тема според теб е за ключ...нещо много теми стигнаха да ключ? както прецените де в края на краищата вие решавате ;)
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към KOLEV & CO ltd.