Собствено Търсене

Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

всичко за марката Plastica-m

Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

Мнениеот GOLDENBOY13 » Чет Фев 21, 2013 9:17 am

Ето клипове от вчерашния тест на реверсивен сепаратор за злато.
http://youtu.be/54Dq0ET7Igo

98%
http://youtu.be/hCfIS6Rq8gw

http://youtu.be/Dvqhj-49kOE

44%
Моля да не комерсиализирате темата и се надявам на конструктивни коментари, за което предварително благодаря r54wt43 !Критиките са нещо, което не търпя, но понасям 12ytw5 .
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Re: Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

Мнениеот r.petkov » Чет Фев 21, 2013 3:42 pm

Кой каквото си направи – с това работи . Ако не може да си направи – купува готово. Гледах клиповете – оставам без коментар . Успех.
Аватар
r.petkov
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот Stoian » Пет Фев 22, 2013 12:12 am

y8y8y8 Привет Андрей , ако увеличиш диаметъра на тръбата ще става и за бъркане на бетон y2y2y2 .Нищо лично но това ми мина през ума като изгледах клиповете y2y2y2
Ако някой те измами един път - то това е негова грешка . Но ако някои те измами два пъти - то това вече е твоя грешка .
Stoian
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот saaandooo » Пет Фев 22, 2013 8:25 am

Здр.колега,красива машинка,но ще извиняваш не върши работа.Изпускаш основен принцип на проф.златодобив-както казва Стефчо/чорбаджията на форума/ златото е в кубиците!!!Говоря за проф. златодобив ,защото в тази машина няма нищо любителско.Ако е само за концентратор е мн. голяма.Ако е да дели баластрата на фракции,не видях как ,освен една решетка с много малко вода.За да избиеш разходите на агрегат,помпа,машина и юнаците с лопатите,трябват 2куб. на час с концентрация 0,2гр. Изводите си ги прави сам.Успех!
и не Бог,а ние да пазим България!
Аватар
saaandooo
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пет Фев 22, 2013 10:13 am

Чудесно е че навлизаме в "интимната" страна на нещата. Като чета постовете в този форум почти никъде не виждам консенсос!И в този смисъл ще обясня примера си с компаньонката и магистралката. Извода е eлементарен...и в двата случая има хепи енд но пътя до него е различен. Единия е по-шик а другия е елементарен и прост. И следователно за първия ще трябва да се бръкнеш по-надълбоко! .Тук хепи енда е винаги паничката или това , което е в нея .
Аз не бих нарекъл покупката на такова нещо инвестиция./За справка вижте примера с компанзнката/ . Просто децата са пораснали, станали са големи момчета и играчките им са естествено по-големи, по-скъпи а и често се получава така, че осребряват игрите си, мечтите и това, което е останало от сивото ежедневие и ни кара все още да се кефим.
За това визирам че идеята ми и замисъла на този сепаратор не е някой да забогатее /с бизнес това е мнооого по-лесно/ а да се кефи на реката , както се кефи ловеца с титаниева автоматична пушка или рибаря със съвременни такъми. Е....друг е въпроса, дали ще излезе заек от храста или колко голям шаран ще клъвне....Това не е важно!
Разбира се когато на аватара ти е багер няма как да не гледаш нещата от друг ъгъл. Но това съвсем не означава че в по-малките неща няма истина. Просто въпрос на избор. Всеки сам избира това, от което има нужда , когато става въпрос за собствените си желания, предпочитания и воля за нещо.
А доколкото това съоръжение дали е за хоби, не съм съгласен и мога да споря много. Най малкото защото в това съоръжение съм съчетал и събрал всичко необходимо да изпиташ тръпката от това да намериш злато. После закачваш на теглича и в гаража до следващия път! y7y7y7
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пет Фев 22, 2013 10:20 am

Stoian написа:y8y8y8 Привет Андрей , ако увеличиш диаметъра на тръбата ще става и за бъркане на бетон y2y2y2 .Нищо лично но това ми мина през ума като изгледах клиповете y2y2y2

Сигурен съм ,че ако визираш нещо, направено от теб ще се справя по-добре от теб да иронизирам творението ти, защото няма да вложа в него просташки и дебелашки смисъл.А нещо в стил...."Мъдреца сочи луната...а глупака гледа в пръста му!" y7y7y7
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Пет Фев 22, 2013 12:46 pm

Да бяхте метнали по една въдица в окопите от драгата. y2y2y2 8844 с подобни лопатчици си играйкат дечурлигата по пясъчниците. за 1 час колко кубика прехвърлихте? Тази "джаджа" не мога да я смятам за любителска . Обикновен улей да, но и със него бих се справил много по-добре. Понеже и аз съм от този край имам молба да закараш "джаджата" до Дългидел ....да направиш проби...и да ковнеш така удобно "джаджата" си там и така леко да поработиш y3y3y3. е няма как да се случи това- нужно са и шерпи .Хобито си е хоби но едва ли някой би прехвърлял ей така баластра просто. хобито е вече друго и се казва фитнес 66551 222
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Пет Фев 22, 2013 1:10 pm

Andrey13 написа:Критиките са нещо, което не търпя...

При това положение мога да кажа само, че си личи наличието на добър машинен парк и добри работници.
Доколкото разбрах е имало и колеги на пробата, та е добре да чуем и техните мнения. Също, че сте продали стотици професионални съоръжения. С удоволствие бих изгледал и някои клипове с тях.
Ако все пак изтърпите малко критика, бих споделил и моето виждане, което вероятно ще приемете за критика.
А относно кълването на шарана зависи от гледната точка. Неприятно е когато се намираш от неправилната страна на въдицата.
П.п. Заработи и раздел за платени обяви. Обсъждат се цените, но доколкото разбрах ще бъдат повече от символични. Още повече, че се каните да произвеждате и други неща свързани със златодобива. Вече имате къде да ги рекламирате и с удоволствие ще приемем и рекламата и съветите ви.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Пет Фев 22, 2013 1:18 pm

Andrey13 написа:
Stoian написа:y8y8y8 Привет Андрей , ако увеличиш диаметъра на тръбата ще става и за бъркане на бетон y2y2y2 .Нищо лично но това ми мина през ума като изгледах клиповете y2y2y2

Сигурен съм ,че ако визираш нещо, направено от теб ще се справя по-добре от теб да иронизирам творението ти, защото няма да вложа в него просташки и дебелашки смисъл.А нещо в стил...."Мъдреца сочи луната...а глупака гледа в пръста му!" y7y7y7

Колегата Стоян ви даде страхотна конструктивна препоръка 66551 , вие пак сте недоволен -0t3e4 еееееееееее няма угодия y2y2y2 y2y2y2
Стояне, утре ако видиш бетон да се лее бъди горд от себе си-но, само гордоста ще ти остане братко мили y2y2y2 y2y2y2 !!!!
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пет Фев 22, 2013 5:54 pm

Драги колеги! Когато ми дойде музата за това начинание, първо прегледах нещата от законовата им страна. Така, че съм се стремял едно такова устройство да може да мине в раздела "ръчно и с малка техника" . Всички знаете за какво иде реч.Преди всичко нещата тррябва да се гледат от този ъгъл. Не разбирам, за какви багери, фадроми, кубици т.н. ми говорите. Аз съм сериозен човек с бизнес и име, което ако напишете в Гугъла, ще разберете че съм мераклия и доста желязо съм похабил и че живота не ми минава напразно.Невъзможно е да ме убедите /вие изобщо не сте го и виждали/, нито пък аз вас че съоръжението има качества/без да съм го изложил или тествал на живо/ пред вас. Това ще стане с времето и то ще покаже, кое как е! До тогава, ще се възползвам от сайта/новия раздел/ да рекламирам и популяризирам новите си идеи и реализации. Наистина това което представям е за първи път в България, за първи път така реализирано и като концепция, дори и боята е важна. Ясно е че ще има критика......без нея ще ми пораснат уши y2y2y2 . На Пловдивския панаир на есен ще го покажа и него и другите джаджи.Знам как да го продам.
След около 20-на дни ще представя новия TWIN сепаратор, за малки багерчета y4y4y4 и PICOLO сепаратор- преносим вариант за тези, които като мен искат да се разтоварят сред природата !
Утре ще откривам сезона. С раницата и легените и лопатката ! Ще прошетам някои места , които съм си набелязал на Гугъл Мапс около Монтана. Писна ми цяла седмица от машиностроене y7y7y7 . Хайде и вие и в понеделник да се похвалим, кой какво е намерил! y4y4y4 .
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Следваща

Назад към KOLEV & CO ltd.