Собствено Търсене

Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

всичко за марката Plastica-m

Re: Тест на Хеликс Реверс сепаратор.

Мнениеот КАЯ » Вто Мар 26, 2013 11:01 am

Андрей, това не е сертификат. Просто производителя е посочил някакви данни за изделието си. Не мога да разбера упоритото ти нежелание, ако имаш данни да не ги споделяш. Ако нямаш, поне за себе си направи някакви подобни проби какво изпускаш и какво хващаш. Не мога да разбера също как се опитваш да го подобряваш, без да имаш наблюдения за това.
Лиричните отклонения в постовете ти, а някои съдържат само това, ми идват в повече. Те просто не са отговор. А причината за нападките на колегите. Не толкова изделието ти. Известно е отдавна. Може да се опитва някакво подобрение с профила на спиралата. Не се е наложило и има причини за това.
Нали темите ти ги направи с тази цел, да обсъждаме творенията ти, а ти всячески бягаш от това. Ако не искаш обсъждане, кажи да хвана гумата и да ги затрия нацяло, щото ако махна не-отговорите и някои откровени заяждания с теб, от твоите ще останат картинките и питанията на колегите, без отговори.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Вто Мар 26, 2013 4:36 pm

Макар, че постовете ми са с идеална цел и лиричните ми отклонения са опит да придам по- весел привкус на атмосферата във форума и не виждам , защо това да е причина за заяждане. Все пак смятам че всички тук сме за да се забавляваме най-вече и да споделяме хобито си а не да решаваме някакви индустриални, производствени и други проблеми. В този смисъл ми се струва пресилено да характеризирам сепаратора с някакви параметри и таблици. От самото начало съм описал всичко, както съм го тествал, променял и ъпгрейтвал. При пробите, които съм правил сепаратора показва /поне за мен/ добри показатели а именно: Сепарира почти на 100% видимите частици. На изхода веднъж само засякохме малка златинка. Пропуска черния пясък,но в него нямаше злато и не го ловеше магнита. За количеството на преработване всеки може да прецени като гледа клипа.При следващите тестове, ще премеря, колко е това количество, но съгласете се че не сме на норма и смятам даже че при нормално натоварване за удоволствие, малкия вариант даже е голям.Наистина не смятам да се задълбочавам в някакви изследвания, подробни характеристики и таблици, защото не смятам за нужно а и хората, които си поръчаха нямат претенции за това.
За сертификата идеята ми е да узаконя устройството със сертификат от министерството по предназначение за ползване като хоби и за развлечение. Става въпрос за мини варианта.Сега действам за промишлен образец , който вече другата седмица ще има ТЮФ за Германия, после EU и т.н.Аз съм сериозен човек и гледам на нещата позитивно и градивно и някак си понякога ми е обидно да се чувствам тук като черна овца.Хайде пак лирично отклонение y6y6y6 .
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот yavor_penev » Вто Мар 26, 2013 4:44 pm

За сертификата идеята ми е да узаконя устройството със сертификат от министерството по предназначение за ползване като хоби и за развлечение
успех, дано успееш в начинанието y3y3y3 y2y2y2 ще се пипнат 2,3 закона. няма ядове -елементарна работа y6y6y6 66551
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Вто Мар 26, 2013 7:58 pm

Андрей, ето това вече е отговор по същество. Вече по друг начин звучи обсъждането. Все пак това е машина и освен технически параметри и технология не виждам какво друго да обсъждаме. Да има красив външен вид. Ако беше песен /понеже си и музикант/ или Андрея /явно ти е легнала на сърцето/ да правим лирични отклонения и да обсъждаме духовната страна, ама не е. Та остава да обсъждаме параметри.
Ако ще обсъждаме параметри:
1. Веднъж ти подхвърлих идеята да въвеждаш материала по към средата. Опитай може и нещо добро да излезе.
2. На големият сепаратор така имаш генератор, може да включиш към системата и малка конвейерна лента. Ще облекчиш работещият с устройството и ще подобриш равномерността на подаването на материала. Е наистина цената няма да е същата, но може да я предлагаш като опция.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Предишна

Назад към KOLEV & CO ltd.