Собствено Търсене

НАЧИНИ И ТРИКОВЕ ЗА РАБОТА С ЛЕГЕН ЗА ПРОМИВАНЕ "BIG FOOT"

всичко за марката Plastica-m

Re: НАЧИНИ И ТРИКОВЕ ЗА РАБОТА С ЛЕГЕН ЗА ПРОМИВАНЕ "BIG FOO

Мнениеот admin » Сря Сеп 30, 2015 9:18 pm

Най бързото промиване с Биг Фут . Гледайте! https://www.youtube.com/watch?v=RVGRUVYkefI y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Пет Окт 02, 2015 9:43 am

Добро демо,
па и резултата нелош...
66551
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот спартак » Пет Окт 02, 2015 9:59 am

Биг фут е наѝ доброто което има на пазара в момента.Това лято имах възможност да работя с него и останах очарован колегата имаше такъв като аз постоянно му го приватизирах когато беше свободен.Аз имам гаретския но мисля че този е по добър защото по бързо се правят проби ,по добре разстила материала , за тези които работят само на леген да кажа че има огромно предимство , защото събира 4,5 лопати а гаретския 1,1.5 максимум и с едно промиване минаваш много повече материал за едно и също време. Не мисля обаче че когато си само на проби е нужно да се слага повече от 1,2 лопати защото става тежко и ако 2,3 дни от сутрин до вечер си само на проби { а на мен ми се е случвало } ти се е....ва маѝката, така че това е достатъчно за да се види какво се случва . Става идеално за финално промиване на концентрата от драгата , 2 дни го правих чрез преконцентрация по 20,30л. на ден и се справи много добре.Легена отзад има една вдлъбнатина която задържа златинките и не и позволява да изпаднат. Така че за тези колеги които и предстои да купуват да мислят за какво да си дадат парите. На мен ми предстои да сменя гаретския за БигФута но пусто все не достигат финанси , надявам се обаче скоро да го имам и аз. Поздрави на всички колеги и мнооого жълто в легените. 222
спартак
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пет Окт 02, 2015 11:39 am

В рубриката "Невероятно , но факт"
Заменям употребявани Гарети за нови Биг Фут. Офертата е за неограничени количества. y8y8y8 От три смлени Гарета се прави един Биг Фут или пет Голденбоя2. 333
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Znahara555 » Сря Мар 09, 2016 2:58 pm

Като ветеран в златодобива, моят "BIG FOOT" преставлява копанка "Произведено в България" от червена върба. Спрямо легенчето ( да не ми се обидят колегите "западняци" ), копанката изхвърля материала за промиване по бързо. Ако се направи музей на златопромивача, ще я предоставя за експонат. За над 30 години по реките, "Златната копанка" и драгата ме позлатиха.Виждали ли сте 17 грама злато в копанка, май не - само по американските клипове. Пожелавам и на колегите богат урожай . Сега вече като пенсионер , мечтата ми е качествен металотърсач за дребни златинки и с късмет и нещо по е...д..р..о да ми радват очите.
Аватар
Znahara555
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Сря Мар 09, 2016 8:18 pm

Znahara555 написа:Като ветеран в златодобива, моят "BIG FOOT" преставлява копанка "Произведено в България" от червена върба. Спрямо легенчето ( да не ми се обидят колегите "западняци" ), копанката изхвърля материала за промиване по бързо. Ако се направи музей на златопромивача, ще я предоставя за експонат. За над 30 години по реките, "Златната копанка" и драгата ме позлатиха.Виждали ли сте 17 грама злато в копанка, май не - само по американските клипове. Пожелавам и на колегите богат урожай . Сега вече като пенсионер , мечтата ми е качествен металотърсач за дребни златинки и с късмет и нещо по е...д..р..о да ми радват очите.

Моля да се придържате към заглавията и смисъла на темите.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Мар 26, 2017 3:39 pm

Дойде пролетта а и с нея новите преживявания. Все още рекита са пълноводни и сега може да се набележат местата , които ще са ефективни , когато спаднат реките. Ето и един пример как да открием кое е мястото. Сега когато водите са нависоко и залели местата , лесно с малък тест с легена ще локализираме обогатените места.В кичетата около реките най ясно личи къде се спотайва жълтия ни приятел. y8y8y8 Ето и как става това с "БИГ ФУТ".
https://www.youtube.com/watch?v=wtRBDPHSH68
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Апр 02, 2017 9:25 am

Пролетно почистване на река Лом от злато по Европейската програма за развитие на севрозападналите райони.https://www.youtube.com/watch?v=lIcDUMl29rM 87:"Y
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Съб Юли 22, 2017 9:33 pm

Ето и пресни попадения с легените и много късмет. От река Огоса са. Това е убедително доказателство за най-златоносната река в България. За любопитните казвам мястото.Има нужда от разработка. y8y8y8
Прикачени файлове
20273446_1880544782207473_771474164_o.jpg
20257813_1880544732207478_176511795_o.jpg
20226333_1880544812207470_1166541526_o.jpg
20187125_1880544818874136_1740801631_o.jpg
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към KOLEV & CO ltd.