Собствено Търсене

"ROTOPAN"- най-новия БЪЛГАРСКИ метод за промиване.

Re: "ROTOPAN"- най-новия БЪЛГАРСКИ метод за промиване.

Мнениеот goturbas » Сря Фев 11, 2015 4:32 pm

абе както др. Ленин е казал: "Практиката е най-... на истината" ;)
Ще тествам добросъвестно всяко изделие, което ми влезе в ръчичките
и няма да спестя коментари и факти от експериментите...
Ако коментара на Админа беше за шлиха съм съгласен,
много народ се обезвери наоколо ми в тая борба,
да видим тоя път как ще е... -0t3e4
Идеята за кооперацията за коване на катани не е погребана,
та "Спете спокойно деца!" :grin:
p.s. тогава СтеМла не сподели за съдбата на мега количествата шлих... нейсе.
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот daoazo » Нед Фев 15, 2015 8:13 pm

това нещо като го гледам е на принципа на Батеята .можеш ли да изработиш голяма тава с диаметър 500мм ?добре замислено .но има лека грешка за да не се губи златото не е ли нужно водата която влиза да е слек наклон и да става хоризонтален преди да влезне водата в чинията а самата чиния да е хоризонтална няма да се губи злато понеже течението не е с постоянен поток а е ту по силно ту по слабо вероятноста за загуба е помалка и ще се използва пъноценно приложената сила на гравитацията в чинията .а в случая гравитацията е с изместен център и златото е с такова поведение /няма пълноценно единство или бездействие/ако се направи хоризонтално това явление ще се осъществи .в случая не си си довършил нещата до край за поведението на златото .работа по една батеа и наблюдавам поведениието на златото ако е леко наклонено въртеливият поток го издълбава и изхвърля колкото и да е лек ъгъла на ответните страни го засилват много и ако е с изместен център чао .пробвай .
daoazo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Нед Фев 15, 2015 9:46 pm

daoazo написа:това нещо като го гледам е на принципа на Батеята .можеш ли да изработиш голяма тава с диаметър 500мм ?добре замислено .но има лека грешка за да не се губи златото не е ли нужно водата която влиза да е слек наклон и да става хоризонтален преди да влезне водата в чинията а самата чиния да е хоризонтална няма да се губи злато понеже течението не е с постоянен поток а е ту по силно ту по слабо вероятноста за загуба е помалка и ще се използва пъноценно приложената сила на гравитацията в чинията .а в случая гравитацията е с изместен център и златото е с такова поведение /няма пълноценно единство или бездействие/ако се направи хоризонтално това явление ще се осъществи .в случая не си си довършил нещата до край за поведението на златото .работа по една батеа и наблюдавам поведениието на златото ако е леко наклонено въртеливият поток го издълбава и изхвърля колкото и да е лек ъгъла на ответните страни го засилват много и ако е с изместен център чао .пробвай .

А ти батеата въртиш ли я? И не си разбрал основното в тази идея а то е именно материала да се преразпределя чрез втрене и измества при което водата да отмива леката фракция а златото да остава в каналите, които липсват при батеята. Така че батеята няма нищо общо, макар че това което знам за нея само че прилича на китайска капа.
P.S.Знаете ли че китайците почнали масово да ядат жито и хляб и след няколко века цвета им щял да стане розов а очите им няма да са дръпнати.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот mixone » Вто Юни 23, 2015 9:44 pm

Не че давам зор, знам че за науката срок нема ама нещо ме чопли отвътре дали са готови ротапаните, какви са резултатите и отзивите, кога ще го пуснете на пазара и т.н.
Да бъда себе си... ми пречи наказателния кодекс
Аватар
mixone
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Чет Юни 25, 2015 8:04 pm

mixone написа:Не че давам зор, знам че за науката срок нема ама нещо ме чопли отвътре дали са готови ротапаните, какви са резултатите и отзивите, кога ще го пуснете на пазара и т.н.

Ако си скачал на трнировка 1.50 няма как да скочиш на състезание 2.00м. Така че след като искаме да скочим 2.00м. трябва да тренираме още. Искам този проект да бъде съвършен и безупречен и за това ще трябва време. Не съм го спрял, но имам 365 дни само за година а толкова много работа, че не успявам за сега да акцентирам на ротопана. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Иновативни методи за промиване.