Собствено Търсене

Сепаратор тип Нелсън.

Re: Сепаратор тип Нелсън.

Мнениеот GOLDENBOY13 » Съб Авг 16, 2014 6:53 am

slitak написа:Проба грешка е метод за този който може да си го позволи дълго време и накрая да открие топлата вода.Затова за да се скъси периода "проба грешка"се учи до 24 клас дори и в музикалното училище.
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ И ПО МАЛКО ПОЧЕСВАНИЯ ПО ВРАТА A НАЙ ВЕЧЕ ЕДНО ГОЛЯМО YESSS y7y7y7

При хората на изкуството ученето никак не скъсява времето до успеха. От световните звезди много малко са ходили дори на детска школа по изкуствата и може би това ги е направило самобитни и оригинални, което много често е причината за успеха им. Благодаря за пожеланията! Лично за мен достигането на едно голямо YESS ще е истинско ако го постигна сам, а не някой да ми го покаже. Тази чаша е само началото на идея която искам да разработя а именно сентрофугален саморазтоварващ се сепаратор. Но ми трябва именно да видя и да усетя накъде да продължа експеримента си. Ще загатна само че ако се използва реализацията на чаша от сектори, и има разлики в нивата на праговете, които да се разминават, слоя ще кипи и ще се разбърква дори при големи обороти. y8y8y8
Ще постна 3d модел.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Предишна

Назад към Иновативни методи за промиване.