Собствено Търсене

какво е това нещо

Re: какво е това нещо

Мнениеот italianeca » Съб Фев 20, 2016 7:59 am

Чети малко повечко и се образовай около дискавъри и нешънъл джеографик.Вакуум има в главата ти .Явно ти си тъпия в случая.В космоса при липса на кислород има ли горене и топене.А тъпчо. 66551 66551 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Съб Фев 20, 2016 5:27 pm

bornoec написа:Italianec, ти си възможно най-тъпия човек, който може да съществува и ограничен в периода от възникването на хората до сега.. според теб преди преди това е имало само вакуум май

Да е течност акъла та да ти се налее,ама нее.Пишман софиянецо от нова загора,меко говорящ индивидо,няма да е зле да дадеш мнение по темата а не да ръсиш убиди и простотии.И се научи да уважаваш непознатия защото току виж го срещнеш някъде в пущинака. y6y6y6 y6y6y6 y6y6y6 !!23k
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот сульо и пульо » Пет Апр 01, 2016 9:57 am

Здравейте.
Никога не съм се занимавал с кристали или минерали не ги и търтя.Просто обичам разходки на открито.
Вчера минах покрай едно скално свлачище и намерих тези най-отгоре ,станаха ми интересни и ги взех.
Питах приятели познати не знаят какво е .Знам не е ценно. Прекарах и доста време в google без резултат попаднах и на този сайт.
Когато ги удрям се чува като обикновено камъче( може и да е такова просто със страна форма ) Въа всяко има бяла сърцевина чупят се при по голям натиск но не са много здрави(счупването е като отсичане) ,някои от тях имат много лек мирис на нафта .
Благодаря предварително.Поздрави
Прикачени файлове
CAM00998.jpg
CAM01003.jpg
CAM01002.jpg
сульо и пульо
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пет Апр 01, 2016 8:33 pm

сульо и пульо написа:Здравейте.
Никога не съм се занимавал с кристали или минерали не ги и търтя.Просто обичам разходки на открито.
Вчера минах покрай едно скално свлачище и намерих тези най-отгоре ,станаха ми интересни и ги взех.
Питах приятели познати не знаят какво е .Знам не е ценно. Прекарах и доста време в google без резултат попаднах и на този сайт.
Когато ги удрям се чува като обикновено камъче( може и да е такова просто със страна форма ) Въа всяко има бяла сърцевина чупят се при по голям натиск но не са много здрави(счупването е като отсичане) ,някои от тях имат много лек мирис на нафта .
Благодаря предварително.Поздрави

Твърде възможно е да са фосили на някое пра-пра морско червейче или рибка. Подобни но с разцепена опашка намерихме на върха на Стара Планина. Ако ги има в скалите като вкаменелости ти тива са фосили. Пък знае ли някой може и да е нещо друго. 666
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Сря Апр 06, 2016 1:41 pm

повече от странни форми...
сякаш са въртяни на струг?!
надали са фосили,
ама Маняка да каже,
ако знае.
Запази ги и не ги троши по възможност.
Донеси ги тази неделя в музея 'З.и Х.',
Живка може да те просветне какво представляват :roll:
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот zaki83 » Сря Апр 06, 2016 5:47 pm

Все едно са куршуми от нещо си . Наистина доста интересно !
zaki83
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот сульо и пульо » Сря Апр 06, 2016 9:16 pm

Здравейте.
Благодаря за мненията.Имах малко проблеми и забравих да допълня.
На кратко върнах се там (не е кално свлачище а глинесто свлачище ) заобиколих оказа се глинест хълм, от другата страна хората са си вземали глина.Има
малки потоци вода които са заострели тези камъни.Предполагам че е така защото има много от тях покрай потоците вода. Хълма е с денивелация около 55m Извинявам се за нескопосаното ми описание:)
Поздрави
сульо и пульо
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот mitashki1975 » Чет Апр 07, 2016 2:07 pm

някави фосили са
mitashki1975
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот goturbas » Чет Апр 07, 2016 3:18 pm